Jen 3 procenta lidí mají X na dlani – patříte mezi ně?

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Tomu, že se v našich dlaních skrývá nás osud, věřili lidé již od starověku. S postupem času víra ve čtení z dlaní trochu ustoupila, avšak i dnes můžete narazit na vědmu, která vám z dlaně vyčte nejrůznější. Například vám může poradit s kariérou i milostným životem – v našich dlaních je napsáno víc, než si myslíme. Jednou z nejznámějších „vědem“ byl Alexandr Veliký, který byl čtením z dlaní očarovaný natolik, že si toto umění sám osvojil.

Každá dlaň je jiná

Říká se, že nikdo (ani jednovaječná dvojčata) nemá stejné čáry na dlani. Pro toto tvrzení (na rozdíl od otisků prstů) neexistují ale žádné důkazy. S rozvojem umění čtení osudu z dlaní se došlo také na to, že asi jen 3 procenta lidí mají na dlani písmeno X, které vzniklo překřížením čar na dlani. Takové písmeno X prý měl právě i Alexandr Veliký. A právě proto se tato skutečnost stala předmětem zkoumání na Moskevské technické univerzitě. A záhadné písmeno X na dlani bylo odhaleno.

Jak toto X ovlivňuje osud jednotlivců?

Moskevští vědci došli k závěru, že lidé, kteří mají na své dlani oné X, dokážou být skvělými vůdci nebo mají jedinečné dovednosti, díky nimž vyniknou mezi ostatními. Pokud tedy máte na dlani X, můžete věřit tomu, že skutečně něco ve svém životě dosáhnete a že vás čeká velký osud. Vždyť další osobou s písmenem X ve dlani byl americký prezident Abraham Lincoln nebo ruský prezident Vladimir Putin.

Ten, kdo má X ve dlani

Pokud jste na své dlani našli písmeno X, pak kromě vůdčích schopností můžete mít ještě tyto:

  • Vysoké IQ. Lidé s X na dlani jsou velice chytří.
  • Můžete odpouštět, ale nikdy nikomu nezapomenete, co vám udělal.
  • Silnou osobnost.
  • Štěstí v životě.

Patříte mezi osoby, které mají X?

Pokud máte na dlani X, pak máte všechny výše uvedené schopnosti a vlastnosti. Kromě toho dokážete také rychle reagovat na nenadálou situaci. Jste zkrátka silným vůdcem, který si ví za každých okolností rady.