Jen 1 lžíce před spaním a s tělem to udělá úžasné věci: Pomůže i v nejvíce zanedbaných případech, kdy nic jiného nezabírá!

0
(0)

Dalibor , 04. 02. 2020

1 lžička medu před spaním as tělem to udělá úžasné věci: Pomůže i v těžce vyléčitelných  případech, kdy nic jiného nezabírá!

Med  

Je sladké tekuté zlato, přírodní elixír zdraví. Už jste ale někdy vyzkoušeli dát si med před spaním? Zatímco v různých moderních publikacích se dočtete, že jíst sladkosti před spaním je špatné, o přírodním medu to rozhodně neplatí, právě naopak. S tělem to dokáže opravdu neskutečné věci. A přitom vše, co musíte udělat, je dát si 1 lžičku medu před spaním.

Nejde přitom o žádné novinky, medové kúry se doporučovali na posílení zdraví a zahnání chorob už ve starověkých časech.

Toto dokáže 1 lžíce medu před spaním

Pomůže vám dobře spát

Med je známý svými utišujícími vlastnostmi. Uvolňuje, podporuje produkci melatoninu, hormonu zodpovědného za zdravý spánek, obnovu buněk a regeneraci nervového systému. Čajová lžička medu před spaním je klíčem k dobrému odpočinku. Pokud smícháte 1 lžičku medu s šálkem obyčejného heřmánkového čaje ráno se probudíte jako znovuzrození.

Pomáhá rychleji spalovat tuk

Odborník na výživu (dříve chemik) Mike McInnes poznamenal, že lidé zabývající se sportem, kteří pravidelně konzumují med, spalují desetkrát více tuků než ti, kteří tak neurobili.Na základě svých pozorování Mike vyvinul medovou dietu, která zahrnuje úplnou náhradu cukru medem. Lžička medu před spaním je jednou z hlavních pravidel této diety.

Obnovuje jaterní buňky

Zdraví jater se rovná zdraví celého těla. Během spánku se tento orgán regeneruje. Obzvláště prospěšné pro játra je směs medu a dýňové šťávy (1: 1). Vezměte si tento starodávný lék jednou na měsíc, aby pomohl tělu eliminovat toxiny a zlepšit metabolismus. Lžička medu před spaním pomáhá játrům k ještě hlubší regeneraci. 

Posiluje obranyschopnost těla

Čajová lžička medu - část všech látek potřebných pro naše tělo. Česnek je silný imunitní stimulant. V kombinaci s medem mají tyto dva produkty super silný účinek proti bakteriím a virům! Oloupaný česnek nalijeme na med a necháme louhovat. Vezměte lžičku tohoto zázraku před spaním. Tento domácí lék také zvládne kašel.

Doplňuje energii zdravým způsobem

Chcete vstát z postele plný energie as dobrou náladou? Nezapomeňte dát na noční stolek lžičku medu rozmíchanou ve sklenici vody s citronovou šťávou. Udělejte to alespoň jednou a budete litovat, že jste to předtím nevyzkoušeli.

Silné srdce i ledviny: Přidejte do lžičky medu i trochu skořice - je to úžasná přírodní prevence proti nemocem  srdce a oběhové soustavy . Posilují srdeční sval a přispívají ke stabilizaci srdečního rytmu a krevního tlaku. Kromě toho je toto spojení velmi prospěšné i pro zdraví ledvin. Při onemocněních močového měchýře smíchejte 2 lžíce medu a 1 lžičku mleté skořice. Směs rozmíchejte v 1 sklenici teplé vodě a vypijte. Tato kúra pomůže porazit infekci během několika dní.

Nezapomeňte ale, že musí jít jen o přírodní med bez přidaného cukru a chemie, kterou často obsahují levné napodobeniny medu.

👍 Tento návod je užitečný