Jednoduchý trik před spaním, který vám zlepší zrak až o 80%

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

„Jez hodně mrkve a budeš mít lepší zrak,“ říkávaly naše babičky. Existuje ještě i jiný přírodní pomocník, který může vaše oči posílit. Kromě toho má příznivý vliv na pokožku kolem očí. Podívejte se, co byste měli udělat vždy před spaním, aby byl váš pohled ostřejší a zdravější.

Přírodní lék

Podobný recept používají lidé už od starověku. Je totiž velmi snadný na přípravu, finančně nenáročný a nabízí perfektní výsledky. Zlepšuje zrak, zjemňuje kůži kolem očí a vytváří zářivou a hedvábnou pokožku. Můžete jej použít také na vlasy, abyste jim vrátili ztracený lesk a pevnost.

Co budete potřebovat

  • 10 lžic medu
  • 3 stroužky česneku
  • 4 citrony
  • 200 ml lněného oleje

Příprava receptu

Vybírejte kvalitní česnek se silným aromatem. Pokud takový nemůžete najít v supermarketu, vypěstujte si ho na zahrádce nebo zakupte od blízkého zemědělce. Česnek oloupejte a nakrájejte. K tomu poté přidejte nakrájené citrony zbavené slupky a vše nasypte do skleněné lahve.

Ingredience důkladně promíchejte, nejlépe dřevěnou vařečkou nebo lžící. Uchovávejte v chladničce, aby se směs nezkazila a nezasmrádla. Směs je určená k pití, proto ji nedávejte na oči. Mohli byste si je podráždit.

Pravidelná konzumace a výsledky

Jelikož jde o olej, nesmíte jej vypít mnoho, abyste netrpěli průjmem. Preventivně užívejte dvě až tři lžičky denně, a to buď samostatně, nebo s jídlem.

Když budete směs pravidelně konzumovat, může se vám zlepšit nejen zrak, ale také pleť, nehty, vlasy a celkově budete působit zářivějším dojmem.

Prospěšné látky

Česnek je ideální díky tomu, že v těle působí proti virům a zánětům. Pomáhá z těla odplavit toxiny, což působí dobře nejen na lidské orgány, ale také na celkový vzhled a psychický stav. Stejně jsou na tom také citrony, které paradoxně ačkoli jsou kyselé, v těle navozují zásadité prostředí. Lymfa je tak pročištěná, pacient má více energie a získává zpátky ztracenou sílu.