Nakrájela citrón a okurky na plátky a vložila do hrnce. Udělala tak jednoduchý nápoj, se kterým šla kila rázem dolů.

0
(0)

Dalibor , 10. 10. 2020

Recept na nápoj vytvořila Cynthia Sas, která se živí jako výživová poradkyně. Jejím cílem bylo, aby pacientky dosáhly co nejrychleji plochého břicha, a to s minimem námahy. Tekutina by podle jejích slov měla osvěžit, pálit kalorie a zklidňovat zažívací trakt.

Rychlá procedura

Na hubnutí vám stačí čtyři dny, tvrdí zakladatelka této procedury. Hlavní myšlenka je založena na tom, že lidské tělo podle Cynthie potřebuje denně osm sklenic vody, aby fungovalo tak, jak chceme. Proto na začátku diety doporučuje vypít co nejvíce tekutiny. Pokud sportujete, měli byste vypít ještě o něco více.

Každé tělo je individuální a má také rozdílné potřeby. Záleží nejen na váze, ale také například na prostředí, ve kterém žijete nebo na míře pocení. Máte-li pocit, že je stanovené množství pro vás moc nebo naopak málo, upravte jej podle sebe, aby vám čtyřdenní očista byla příjemná.

Jídelníček

Povolenými potravinami jsou ovoce a zelenina, jelikož obsahují vysoké množství vody. Je třeba se po čtyři dny vyhnout sladkostem, tučným a kalorickým pokrmům a zaměřit se na menší porce a zdravější jídla.

Ideální jsou tak saláty plné čerstvé zeleniny a ke svačině kus ovoce. Lepší jsou kyselé plody, jako citrón, grep, pomeranč nebo kiwi. Vyhýbejte se hroznovému vínu neb banánům, které obsahují zbytečně velké množství cukrů. Takové ovoce by mohlo vaše snahy o hubnutí zmařit.

Složení nápoje

Ingredience, které budete potřebovat:

  • 8 sklenic vody
  • 1 čajová lžička strouhaného zázvoru
  • Okurka
  • Středně velký citron
  • 12 listů máty

Příprava

Vše smíchejte ve velkém džbánu. Následně dejte tekutinu vychladnout do ledničky přes noc a hned ráno můžete začít s dietou. Pijte nápoj nejméně čtyři dny a jinému pití se vyhněte. Po této době budou vaše výsledky skvělé, prohlašuje Cynthia. Jestliže vám nápoj zachutná, můžete ho pít i nadále. Je plný vitamínů a navíc působí zásadotvorně.