Poznejte pokud máte zatížená játra a pomozte jím ulevit díky tomuto skvělému nápoji, který si uděláte doma.

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Existují jen dvě věci, které nám mohou zajistit zdravá játra. Vyvážená strava a zdravý životní styl plný sportu a pohybu. V dnešní době je ale velmi těžké toho dosáhnout. Proto nám nezbývá, než o svá játra pečovat i jinak.  

Proč jsou játra zatížená?

V obchodech nás obklopují nezdravé výrobky, průmyslově zpracované potraviny a mnohdy nemáme čas si doma uvařit. Někdy nám to nedovoluje ani práce a jsme tak vystaveni spoustě toxinů a nezdravých látek. Naše játra jsou vlivem toho extrémně zatěžována a my jim v tom případě musíme pomoci je pročistit.

Níže najdete recept na nápoj, který je pro játra hotovým zázrakem. Je jednoduchý a dokáže tento orgán skutečně vyčistit.

Recept

Ingrediencí je potřeba jen málo a příprava zabere jen pár minut. Neváhejte a vyzkoušejte připravit nápoj hned teď.

  • Citronová šťáva
  • Pomerančový džus
  • Lístky máty
  • 1 litr vody
  • Med

Příprava

Nejprve dejte vařit vodu. Jakmile začne bublat, vhoďte lístky máty a vařte pět minut. Po uplynutí této doby hrnec odstavte z ohně a počkejte, až vychladne. Poté přidejte pomerančovou a citronovou šťávu. Vše důkladně promíchejte a nakonec přidejte med. Ještě jednou zamíchejte.

Nápoj pijte až ve chvíli, kdy vychladne. Popíjejte ho během dne, vždy před jídlem. Když budete recept vařit dlouhodobě a užívat nápoj pravidelně, zlepší se fungování vašeho trávícího systému a pročistí se vám játra.

Výsledky

Výsledek se projeví hlavně na pleti. Ekzémy, vyrážky a akné mohou začít ustupovat a vaše pleť se rozjasní a bude plná života. Uleví se také vašemu trávícímu systému, budete se cítit lehčí bez nadýmání a vrátí se vám také ztracená energie.

Když recept doplníte o zdravou stravu a dostatek sportu, uvidíte, že vám bude podstatně lépe. Podzimní únava u vás nebude mít šanci a vy budete plní síly a dobré nálady po celé dlouhé dny.