Jediná ingredience, která si poradí s póry na obličeji za okamžik a vyčistí vám pokožku!

0
(0)

Dalibor , 22. 01. 2020

Mnoho lidí na světě, mívá mastnější pokožku a velké, viditelné póry. Takže, na tento problém se používají všechny dostupné krémy nebo léčiva, aby byly póry mnohem méně viditelné - tak jak je to jen možné. Dnes máme na trhu různé produkty, které slibují rychlé odstranění problému. 

Kosmetické produkty

Tyto kosmetické produkty vám posílí vaši kůži, zmenší výskyt velkých pórů, ale jsou také velmi drahé. Tak, proč utrácet tolik peněz na drahé kosmetické produkty, když domácí léčiva, mohou mít stejný efekt?

Jak jsme již zmínili, stačí si vyrobit domácí recepturu, abyste problém vyřešili. Toto je mnohem lepší možnost, protože je bezpečná, levná a přírodní. V tomto článku vám ukážeme 6 úspěšných receptů, které vaši kůži posílí a vyřeší vám tento problém. 

Nejlepší část těchto receptů je ta, že je můžete získat z lehce dostupných ingrediencí. Článek nezapomeňte sdílet se svými přáteli, abyste jim také pomohli.

Voda a soda bikarbona

Vše co potřebujete je smíchat 2 polévkové lžíce se jedlou sodou se dvěma lžícemi vody. Pak použijte tuto směs na vaši tvář a nechte působit 15 minut. Pak je vaše ochrana hotová, můžete si ji smýt čistou vodou.

Vaječný bílek a citrónová šťáva

Připravte si svou domácí masku, stačí když si seženete trochu citronové šťávy se dvěma vaječnými bílky. Směs umixujte dokud získáte tuhou homogenní směs a aplikujte si ji na obličej. Nechte si ji na tváři, dokud zaschne, stačí několik minut apak si ji očistěte studenou vodou. Tato maska ​​vám pomůže posílit vaši kůži a pomůže vám zbavit se pórů.

Mandle a limetková šťáva

Vše co budete potřebovat: Do sklenice s vodou přidáte mandle. Necháte jejich působit přes noc. Ráno, mandle rozbijete a uděláte z nich perfektní pastu. Potom jak to uděláte přidáte 1 čajovou lžičku limetkové šťávy. Aplikujte to na vaši tvář a nechte působit hodinu a půl. Pak si obličej umyjete s čistou vodou.

Citron a ananasová šťáva

Co budete potřebovat? Z poloviny citronu vymačkejte citronovou šťávu a smíchejte s 1/2 šálkem ananasového džusu. Pořádně promíchejte a aplikujte si tuto směs na vaši tvář na 5 minut. Potom si svou tvář umyjete. Ananas obsahuje velké množství enzymů, které jsou velmi prospěšné pro vaši kůži. Nejlepší co jste udělali bylo, použít citrónovou šťávu, která také obsahuje zdraví prospěšné kyseliny. Jejich kombinace je velmi efektivní.

Rajčatová šťáva s limetkou

Smíchejte si 2dc rajčatové šťávy s 2-4 kapkami limetkové šťávy. Tuto směs pak použijete na svou tvář necháte působit 15 minut. Pak si obličej umyjete. Mastnota z vaší tváře bude odstraněna a to díky kyselinám z limetky az rajčatové šťávy. Tato směs pomáhá posílit vaši kůži a uzavírá vaše póry.

Okurka, citron a minerální voda

Nejprve budete muset oloupat okurku a pak ji rozdrtíte na co nejmenší kousky. Přidejte 1 čajovou lžičku minerálky a několik kapek citrónové šťávy. Tuto směs přidáte do čistého ručníku a přeložíte to na svou tvář. Po 15 minutách si obličej umyjete studenou vodou.

 

👍 Tento návod je užitečný