Je to neuvěřitelné: Dejte si toto do pupku a zbavte se kašle, nachlazení, bolesti břicha a menstruačních bolestí!

0
(0)

Dalibor , 22. 01. 2020

Takže na začátek byste měli vědět, že množství expertů na celém světě označuje toto za jednu z nejefektivnějších metod domácí léčby na zmírňování bolesti.

Je to jednoduchá procedura, která nepotřebuje speciální úsilí. A je to velmi jednoduché - musíte pouze umístit alkoholem nasáklou vatu do vašeho pupku! Ano, o to jde! A umístěním vaty do pupíku se rychleji zbavíte nachlazení, chřipky, kašle, bolesti břicha a menstruačních bolestí.

Co potřebujete udělat?

Jak jsme řekli, je to velmi jednoduché. Vezměte si nějakou vatu, namočte ji do 50% alkoholu, a umístěte ji do vašeho pupku.

Tato domácí léčba vám pomůže zbavit se bolesti a uvolní vaše tělo. Metoda se také používá pokud máte chřipku, nachlazení nebo bolest svalstva a je to lepší volba než běžná medicína.

Takže pokud příště prochladne nebo dostanete chřipku, namočte vatu do alkoholu a položte ji do pupku. Následně na oblast položte obvaz nebo pouze zakryjte místo ručníkem či plastovou taškou.


Poznámka

Jak jsme již zmínili, metodu lze použít i na menstruační bolesti. Stiskne si lehnout na záda a rukama jemně stisknout pupek.

Při zmírňování bolesti břicha pouze přidejte trochu soli do alkoholem napití vaty a vložte vatu do pupku. Určitě byste měli zkusit tuto neuvěřitelně jednoduchou ale účinnou metodu! A věřte mi - budete šokován z výsledků.

👍 Tento návod je užitečný