Je mi 70 let a až tato zelenina mi pomohla v boji proti zácpě, žlučníku a štítné žláze. Pomůže i každému z vás, stačí dodržet tento postup.

0
(0)

Dalibor , 07. 03. 2020

Zácpa, štítná žláza a žlučník lze uzdravit bez použití léků, které by mohly naše tělo spíše poškodit než mu ulevit. Pokud jste jedním z lidí, kteří mají některé z těchto problémů, je důležité, abyste věnovali několik minut času tomu, abyste se naučili tento recept a tím se mohli zcela uzdravit. Rozhodně stojí za to dávat pozor a naučit se tu něco nového. Může se vám to v budoucnu hodit, protože nikdy nevíte, kdy vás podobné problémy zasáhnou.

Hlavní silou je vláknina

Přírodní recept na boj proti zácpě a dalším obtížím je opravdu dobré znát. Vláknina, kterou ředkvičky obsahují, je ideální látkou pro vstřebávání cholesterolu a nasycených tuků. Právě tyto látky jsou nejčastěji obsaženy ve zpracovaných potravinách, takže pomocí vlákniny jim zabráníte, aby se uložily našem těle. Aby toho nebylo málo, tím, že ředkvička obsahuje velké množství jódu, může regulovat funkci štítné žlázy. Pokud budete chtít získat všechny její výhody, je jasné, že bude dobré, je konzumovat více.

Ingredience a příprava

Pro přípravu speciálního přípravku z ředkviček bude potřebná: čtyři ředkvičky, kousek zázvoru, čtyři lžíce medu, čtyři citróny (na šťávu) a půl sklenice vody. Nyní se mrkneme na přípravu a doporučené dávkování.

Na začátku budete muset rozmixovat všechny ředkvičky pomocí mixéru spolu s dalšími ingrediencemi. Jakmile vytvoříte hustý koktejl, měli byste jej uložit do nádoby s víkem a dobře uzavřít. Užíváním jedné odměrky tohoto přípravku 3 až 4krát denně po dobu 3 týdnů a spolu s vypitím 2 litrů vody denně, docílíte báječných výsledků. Navíc k tomu vytěžíte všechny výhody této zázračné zeleniny.

Pomáhají proti rakovině

Léčivé vlastnosti ředkviček pomáhají na: úlevu od zácpy, štítné žlázy, žlučníku a dalších nemocí. Mají hodně antioxidantů, podporují tvorbu kolagenu, posilují zdravá játra, rozpouští žlučníkové kameny. Pomáhají po chemoterapii regenerovat organismus, zabraňují rakovinou, udržují hladinu cholesterolu.

👍 Tento návod je užitečný