Japonsko nemá ŽÁDNÉ povinné očkování, přesto má nejzdravější děti na světě!

0
(0)

Dalibor , 14. 01. 2020

Naši politici a státní úředníci jsou notoricky známí šířením masového strachu a paniky z epidemií infekčních onemocnění, z nichž rutinně obviňují neočkovaných lidí.

Tytéž loutky farmaceutického průmyslu se však příhodně zapomínají zmínit o tom, že v zemích jako Japonsko, kde je očkování zcela dobrovolné, jsou děti ve skutečnosti mnohem zdravější, než kdekoli jinde na světě.

Podle nejnovějších měření má Japonsko nejen nejzdravější děti na planetě, ale i nejvyšší "očekávanou délku zdravého života" u všech věkových skupin.

A zároveň má Japonsko nejnižší míru proočkovanosti na celém světě, což naznačuje, že naočkována člověk je ve skutečnosti v dlouhodobém měřítku chorejší.

Evropa a USA jsou v dětské úmrtnosti mnohem horší než Japonsko


Naopak, v USA a Evropě umírá ve srovnání s jinými průmyslovými zeměmi, včetně Japonska, více malých dětí.

Ve srovnání se svými vrstevníky v kterékoli jiné zemi Západu umírá při narození a v prvním roce svého života více amerických dětí.

V USA mají přitom největší počet vakcín podaných dětem před dovršením plnoletosti.

Z amerických dětí, které přežijí porod a dožijí se více než jednoho roku, jich více než polovina během svého života dostane alespoň jednu chronickou nemoc - což není případ Japonska, kde jsou chronická onemocnění vzácné.

A tak se zdá, jakoby očkování ve skutečnosti riziko dětského onemocnění nebo smrti zvyšovalo, než naopak.

"Vlády na Západě jsou v jedné posteli s farmaceutickým průmyslem a obětují kvůli zisku i naše děti," píše Mac Slavo.

Vakcíny jsou škodlivé a zabíjejí děti - a ano, OPRAVDU způsobují autismus
Přestože mnohé státy stále uznávají právo rodičů nepodléhat své děti povinnému očkování z náboženských, filozofických, osobních či zdravotních důvodů.

V současnosti však existuje velký tlak všechny tyto výjimky zrušit a přimět k očkování všech z důvodu "veřejného zdraví".

Na Slovensku dokonce v současnosti neexistují a ani v minulosti neexistovaly žádné výjimky kromě zdravotních kontraindikací (a prý, že jsme svobodná země)!

Opravdu však sporné očkovací látky, jakou je například vakcína MMR společnosti Merck & Co. proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, zlepšují zdraví veřejnosti?

To sotva.

Podvody farma firem při schvalování a uvádění vakcín na trh


Ukazuje se, že probíhá několik soudních sporů, v nichž Whistleblower z Center pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) tvrdí, že společnost Merck uváděla o vakcíně MMR nepravdivé údaje, aby ji protlačila na trh.


 
Tvrdí, že vakcína MMR je nejen neúčinná, ale i nebezpečná, neboť ve skutečnosti může u dětí zvýšit riziko vzniku autismu, či nějakého jiného trvalého poškození.

V nejnepříznivější scénáři - ano, i k takovému došlo - může MMR způsobit i náhlé úmrtí.

Někteří představitelé veřejného zdravotnictví to vlastně začínají přiznávat.

Například ve státě New Hampshire bylo stanoveno, že nedávná epidemie spalniček nebyla způsobena iu neočkovaných dětmi, ale spíše očkovanými dětmi, které dříve dostali vakcínu MMR v souladu s vládními doporučeními.

Vakcína MMR v tomto případě nakazila tělo dítěte spalničkami, které pak dítě "přeneslo" na další děti, což vyvolalo epidemii. Jde totiž o živou vakcínu.

Představitelé zdravotnictví zprvu využívali paniku jako munici k prosazování povinného očkování.

Když si však lidé uvědomili, že "pacientům nula" (u něhož epidemie začala) bylo očkováno dítě, celá záležitost zázračně utichla, neboť vrhala špatné světlo na vakcínu MMR.

"To, co se od zastánců očkování nebo mainstreamových médií nedozvíte, je skutečnost, že se proti společnosti Merck kvůli podvodu v souvislosti s vakcínou MMR vede soudní spor," dodává Slavo.

"Všechna tato rizika související s vakcinací vládní agentury (FDA a CDC) tají a politikům je to zkrátka jedno.

Očkovací průmysl je zaměřen na zisk a dokud nebudou bezpečnost a záchrana životů důležitější než peníze, vláda a farmaceutický průmysl budou dále obětovat životy našich dětí, jen aby si nacpali kapsy, "dodává.

👍 Tento návod je užitečný