Nejvýkonnější nápoj na čištění krve na světě, který snižuje krevní tlak a krevní sraženiny.

0
(0)

Dalibor , 18. 04. 2021

Tělo na čištění krve potřebuje pouze jednu potravinu, a tou je řepa. Obsahuje potřebné živiny a vitamíny. Můžete jíst čerstvou, vařenou, nebo si ji naložit. Obsahuje hlavně vitamíny A, B a C, sodík, vápník nebo jód a také spoustu antioxidantů.

Nejlepší je vypít čerstvou šťávu, získáte tím nejvíce živin

Je to účinný lék na posílení imunity, můžete řepou podpořit také chronickou léčbu nebo pomoci po tom, co člověk absolvovat chemoterapii. Nejdříve je vhodné vypít 250 ml řepné šťávy každý den, dávku postupně navyšujte. Je velmi důležité dodržovat gradaci. Pokud někdo trpí závratěmi nebo nevolnostmi, snižte raději dávky, dokud si na ni tělo nezvykne.

Šťáva z červené řepy podporuje dobré trávení, ale výsledky byly vidět také při léčbě rakoviny plic, tlustého střeva nebo žaludku. Potvrdili to odborníci, kteří učinili studie. Červená řepa předchází vzniku komplikací cukrovky i jiných kardiovaskulárních onemocnění. Může také zpomalit proces cirhózy jater, posiluje střevní trakt a má pozitivní účinek na spalování tuků.

Pokud řepu spojíte ještě s okurkami a mrkví, pomůžete svému tělu o to více. Barva řepy je způsobena hlavně červenými pigmenty, které jsou známé jako betacyaniny. Výzkumy ukázaly, že tento pigment poskytuje ochranu před určitými druhy rakoviny, jako je rakovina jater, kůže nebo tlustého střeva.

Pokud budete pravidelně konzumovat zdravou stravu, snížíte možnost překyselení

Smíchejte 100 ml řepné šťávy, 500 ml mrkvové šťávy, 100 ml bramborové šťávy a tento nápoj pijte každý den. Působí dobře proti vysokému krevnímu tlaku, postupem času se zbavíte také anémie.

Řepa pomáhá také s regenerací, můžete její účinek pocítit během cvičení. Obsahuje totiž dusičnany, které zlepšují využití kyslíku, a můžete se během cvičení cítit unavení. Červená řepa je ale velmi oblíbená, protože se může připravovat několika způsoby a vždy bude chutná.