Jaké jsou praktiky našich lékařů? Umírající žena promluvila. Její příspěvek sdílí tisíce lidí!

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2024

Někdy se můžete ocitnout v situaci, kdy cítíte, že je to skutečné zoufalství, ale to rozhodně není tak špatné, jako když se lidé dozvědí o zákeřné nemoci, která jim umožňuje užívat si života jen několik dní a proto si musí přiznat, že budou brzy pryč.

Vážné onemocnění

Je to tak nepředstavitelná situace pro mnoho lidí, dokonce i v životě mladé Slovenky, jejíž lékaři ji sdělili skutečně velmi krutou zprávu a že má jen pár dní na svůj zbytek života.

Žena se rozhodla hovořit o praxi lékařů na Slovensku. Její šokující slova překvapila mnoho lidí a rozhodli se je sdílet. Pokud s nimi souhlasíte, neváhejte a podělte se o tento článek, aby si ho mohli přečíst co nejvíce lidí.

Příběh nemocné ženy

Žena zveřejnila svůj příběh ve skupině „Nekrmte nás odpadem“ na Facebooku, která se snaží vzdělávat o problematických oblastech veřejného zdraví na Slovensku.

Diagnóza mladé ženy ji přinutila pobýt ​​na onkologickém oddělení, kde prožila spoustu frustrací a zklamání ze strany lékařů. Podle ní ji o život připraví lékaři a ne zákeřná nemoc.

Žena také říká, že bychom si měli vážit našeho života a okamžitě, když je v našem zdraví jen malý problém, měli bychom hledat kvalitního lékaře, ale ne na Slovensku, ale rozhodně raději v zahraničí. Její názor byl pobouřen mnoha lidmi, kteří mají dobré zkušenosti se slovenskými lékaři. Přečtěte si tento příspěvek a nezapomeňte nám sdělit svůj názor na tuto problematiku.

Příspěvek nemocné ženy

Dobrý den

Jsem pacientem onkologické kliniky pojmenované po Elizabeth na Heydukově ulici v Bratislavě. Před více než dvěma lety jsem sem přišla s malou bulkou v oblasti prsa. Místo okamžitého chirurgického zákroku mi bylo nařízeno několik měsíců chemoterapie. Cílem je zmenšit nádor, který se v mém těle nacházel.

Po biopsii se nádor zdvojnásobil. Lékaři to fotografovali, ale operaci odložili. Uplynulo několik měsíců a nakonec chirurgické odstranění celého prsu, stejně jako lymfatické uzliny. Na CT se však objevil tzv. Nodul v plicích.

Pak opět chemoterapie. Byla jsem opět bez vlasů, atd. Ale když jsem dokončila kontrolní počítačovou tomografii, zjistila jsem, že už jsem měla lehké metastázy.

Chemoterapie

Vybraná chemoterapie neodpovídala mému typu nádoru. Říkali mi, negooglete sama. Věřte lékařům. Ale pak už jsem nevydržela nic nedělat. Po 5 minutách jsem zjistila, že chemoterapie nemůže být nikdy úspěšná.

Biopsie ukázala, že je třeba okamžitě použít dražší, tzv. Biologickou léčbu. To však učinili až po dvou letech, kdy jsem se ocitla na onkologii. Po dvou dávkách v kombinaci s chemoterapií jsem však měla velmi nepříjemné vedlejší účinky.

Doslova jsem si sundavala kůži z rukou a nohou. Nemohla jsem ani stát na svých nohou. Požádala jsem přítele, aby šel za mým lékařem, a on s ním souhlasil, že mi přestane léčbu dávat, dokud se moje ruce a nohy zahojí.

Když jsem se konečně vydala na cestu do Heydukova, můj doktor mi řekl, že už nemám právo být léčena biologickou léčbou, protože jsem ji svévolně přerušila. Moje tvrzení lékaře nepřesvědčilo.

Jen řekl: "Prostě konec, dokážeme vám dát už jen paleatívní péči. Takže je po všem."

Varování od nemocné ženy

Smrt mi již klepe na dveře a proto jsem se rozhodla vás varovat a říct vám, abyste nevěřili lékařům na Slovensku.

O každém názoru se poraďte s dalšími lékaři, kteří Vám řeknou svůj odborný názor. Neváhejte se zapojit do diskuzí s jinými pacienty, jako jste vy například z Rakouska nebo jiných zemí.

Své léčení započněte v Zemi, kde se lékaři svým pacientům věnují. Kde nejste jen nepotřebná věc.