Jak zrychlit metabolismus, vyloučit z těla toxiny i parazity, a navíc se zbavit nadýmání během 48 hodin? Vyzkoušejte tento recept!

0
(0)

Dalibor , 02. 09. 2020

Cítíte se těžkopádně, máte problémy s trávením nebo trpíte zácpou? Pociťujete na sobě celkově stavy únavy, současně vás tíží nějaké to kilo navíc? Je na čase vyzkoušet recept na zrychlení metabolismu, díky tomu se budete cítit mnohem lépe. Také při snížení příjmu kalorií dosáhnete okamžitého úbytku váhy. Tento recept je však také možností, jak celkově vyčistit střeva předně od toxinů i parazitů. Jako bonus se zbavíte nadýmání. To vše během dvou dnů užívání směsi na vylepšení trávení.

Špatný metabolismus trápí většinu populace

Metabolismus je zásadní pro chod těla a látkovou výměnu, užitečné látky se tak dostávají do jednotlivých buněk, naopak vyplavují se z těla nepotřebné nebo toxické látky, které mohou tělo ohrozit. Vinou nezdravého životního stylu, špatného jídelníčku, nedostatku pohybu a spánku a množstvím každodenního stresu se však metabolismus neúměrně zpomaluje a zahlcuje nepotřebnými látkami, toxiny a chemikáliemi, což může přinést zdravotní komplikace a způsobit vznik různých onemocnění, včetně rakoviny.

Recept pro zrychlení metabolismu

Jak dosáhnout zrychlení metabolismu? Kromě životní změny, kterou musíte ve svém životě udělat, můžete vyzkoušet také tento recept. Připravená směs pomůže urychlit metabolismus a látkovou výměnu. Je prokázáno, že ingredience napomáhají vyplavování toxinů z těla, a dokonce hubí také parazity, kteří mohou být přítomni ve střevech. A co pro přípravu budete potřebovat? Připravte si:

  • ½ čajové lžičky kurkumy,
  • ½ čajové lžičky mletého chilli nebo mleté pálivé papriky,
  • 2 lžíce strouhaného zázvoru,
  • citronovou šťávu z půlky citronu,
  • 300 ml rajčatové šťávy,
  • 2 stroužky česneku.

Příprava a použití

Připravte si misku, do které postupně vsypte veškeré sypké ingredience. Zalijte citronovou a rajčatovou šťávou.

Přimíchejte strouhaný zázvor a drcený česnek. Pořádně zamíchejte. Uchovávejte v uzavíratelné skleněné nádobě v chladničce.

Každý den odeberte hrnek, který si rozdělte mezi 3 stejně velké porce. Každou porci si dejte před hlavním jídlem – snídaní, obědem a večeří.