Jak zjistit, že je do vás někdo zamilovaný? Pokud projevuje tyto tři signály, je to jasné!

0
(0)

Dalibor , 10. 05. 2024

V životě asi každého z nás se již vyskytla situace, kdy bychom opravdu rádi věděli, zda je do nás někdo zamilovaný, nebo ne.

Odhadnout to ale někdy bývá opravdu pořádně tvrdý oříšek

Co je třeba si všímat abychom toho druhého mohli prokouknout? Jak se může láska na druhém člověku projevovat? Je vůbec možné to zjistit z nějakých vnějších projevů? My vám přinášíme tři projevy, které vám mohou pomoci zodpovědět si tyto otázky.

1. Osoba o vás projevuje silný zájem

Tento projev bývá velmi silný. Pokud je do vás někdo opravdu zamilovaný, nesnaží se jen o to aby se s vámi vyspal. Taková osoba je opravdu velmi pozorná, hodně se ptá a snaží se být s vámi velmi často. Kromě toho o vás pěkně říká, snaží se nechat vám na všechno čas, aby nic neuponáhľala nebo nezkazila. Někdy se může stát že taková osoba bude působit mírně odtažitě, bude se snažit vyhnout všem dotykem, avšak to jen kvůli své stydlivosti a strachu aby o vás nepřišla.

2. Pohled

Jsou lidé pro které je pohled velmi důležitý, avšak jsou i lidé, kteří pohledu nepřikládají velkou váhu. Pokud chcete zjistit, zda se někomu líbíte, doporučujeme zbystřit na pohled dotyčné osoby pozornost. V očích víte vyčíst opravdu mnoho. Osoba, která k vám cítí něco víc se na vás bude dívat úplně jinak, než jiní lidé s nimiž každodenně přicházíte do styku. V pohledu zamilované osoby budete vidět jiskření a radost z toho, že se na vás může dívat.

3. Emoce zamilované osoby

Pokud se nám někdo líbí, můžeme se snažit působit jakkoli nad věcí, jednou se prozradíme. Ať už půjde o nějakou poznámku ze žárlivosti, nebo nervozity z blízkosti osoby, která se nám líbí. Emoce racionálně ovládat nedokážeme a proto musíme myslet na to, že dříve či později nás prozradí.