Jak zhubnout za 3 HODINY: Následujte podrobné pokyny od světově proslulého Jorgeho Cruise, byla jsem překvapená výsledky!

0
(0)

Dalibor , 19. 02. 2020

Každý člověk chce vypadat dobře. A s tím jasně souvisí také jeho váha. Jak se dá docílit toho, aby člověk opravdu dokonale vypadal? Není to zase až tak složité. Stačí jen držet dietu.

Zde je ale jeden možný problém. A ten je spojen s tím, že existuje celá řada různých diet a tak může být velký problém vybrat přesně takovou, o které lze říci, že je tou správnou, která bude opravdu fungovat a bude opravdu efektivně.

Jorge představuje tu svou

Podívejme se na jednu, za níž stojí Jorge Cruise. Důvodem, proč je unikátní je to, že tento člověk není žádnou celebritou, ani není žádnou televizní nebo jinou osobností. Jde naopak o osobu, která je v rámci hubnutí nejpovolanější. A to z toho důvodu, že Jorge Cruise je známý odborník na výživu. A to znamená, že velmi dobře ví, jak lidské tělo funguje a co je také nutné udělat proto, aby tělu ubývaly přebytečné kilogramy.

V čem je jeho dieta unikátní?

Nutné je říci, že Jorge Cruise přichází s dietou, kterou rozhodně musíme označit jako postup, který je zcela unikátní a také zajímavý. A to rozhodně proto, že se nejedná o postup, který by byl spojen s drastickým odmítáním jídla, stejně jako se nejedná o postup, který by byl výrazně radikální. Tato dieta je zajímavá hlavně v tom, že cesta za vysněnou postavou je spojena se správnými intervaly mezi jednotlivými jídly.

Mnohé jistě postup, který uvádí Jorge Cruise zaujme. A to proto, že pokud se na něj podíváme blíže, tak doslova nutí jíst docela často. Když jde o ty doporučené intervaly mezi jednotlivými jídly, tak jsou zcela unikátní, protože je doporučeno, aby člověk jedl každá tři hodiny. V praxi tento postup znamená, že během dne sníme i více než 5 porcí jídla. I když se zdá, že takto nelze zhubnout, opak je pravdou. Tvrdí to jak propagátor tohoto životního stylu, tak to říkají i ti, co dietu zkusili.

Dostáváme se k tomu, jak vlastně funguje lidské tělo. Pokud se podíváme na jeho specifika, tak je nutné uvést to, že existuje takzvaný metabolismus. A ten když pracuje, tak lidské tělo také spaluje tukové zásoby. Cílem by mělo být, aby metabolismus pracoval co možná nejrychleji, stejně jako by mělo být cílem i to, že by měl pracovat co možná nejdéle. A právě možnost, jak ho nejen nastartovat, ale jak ho i udržet v chodu, přináší jídlo. Pokud je tělu dodáváno pravidelně, tak metabolismus pracuje tak, jak má.

Kdo nejí, nebo její málo, ten má metabolismus pomalý a to vede k tomu, že jeho tukové zásoby nejsou spalovány nijak dobře a efektivně. Důvodem toho je nedostatek energie. Ta se schovává právě v jídle az toho tělo čerpá. A když po třech hodinách začne docházet, je opět doplněna a tělo může jít naplno dál. Stejně, jako když tankujete do svého auta.

Samozřejmě to neznamená, že byste mohli jíst celý den cokoliv a jenom dodržovat režim 3 hodin. Jorge Cruise upozorňuje ještě na další velmi důležitou věc, kterou je samozřejmě kalorický hodnota jídla. Zde platí jednoduché pravidlo. Příjem musí být vždy nižší, než je výdej. Pouze tak máte jistotu, že budete hubnout. Pokud by byl stejný, tak svou váhu držíte. Pokud bude naopak příjem vyšší, dochází k nežádoucímu jevu, kterým je tloustnutí.

Jakou hodnotu by měla mít jednotlivá jídla

Podívejme se na kalorickou hodnotu přesněji. Díky tomu budete vědět, jak by měla jídla vypadat a kolik toho konkrétně můžete sníst. Začneme prvním jídlem dne, kterým je snídaně. Jelikož se jedná o jídlo, které má nastartovat metabolismus, tak bude jeho hodnota 400 kcal. Pak je tu další velké jídlo, kterým je oběd. I zde by měl mít pokrm hodnotu 400 kcal. Jak asi tušíte, nijak vymykat se nebude ani večeře. I zde je třeba dodržet hodnotu podobnou, tedy 400 kcal.

Danou trojicou jedál samozrejme nedodržíte to, že by bol limit medzi jedlami odporúčané tri hodiny. Preto nezabúdajte tiež na desiaty. Prvá príde na rad medzi raňajkami a obedom. Mala by byť skôr menšie, s hodnotou 100 kcal. Podobné je to aj v prípade desiaty popoludňajšej, teda medzi obedom a večerou. Tu by mala byť hodnota jedla tiež 100 kcal. V prípade, že zvolíte variant druhej večera, myslite na to, že tá by mala byť naozaj už veľmi ľahká. A to okolo 50 kcal.

Jak se stravovat pokud jde o časové intervaly, nebo o příjem energie čili kalorií, to už víte. Na co dál nezapomínat, to jsou i konkrétní informace spojené s tím, na co dále při svém stravování myslet. Určitě je dobré zajistit, že tělo bude mít dobrý příjem bílkovin, které jsou při hubnutí velmi důležité. Dále je třeba myslet na dostatečný pitný režim. Jelikož se i nápoje počítají do kalorického příjmu, je nejlepší pít ty, které mají nulu. A to je voda z kohoutku, popřípadě voda kupovaná balená. Čemu se rozhodne musíte vyhnout, to jsou různé limonády, které obsahují enormní množství cukru a jsou tím nejhorším, co jen můžete do svého těla dostat.