Jak zhubnout doma a bez diety? Dělejte tyto věci a uvidíte ten výsledek

0
(0)

Dalibor , 01. 05. 2020

Nesprávná strava vede ke intoxikaci těla. To je jedna z hlavních příčin metabolických poruch. Všichni obézní lidé mají problémy s trávením. Potřebují nejen zhubnout, ale také vyčistit gastrointestinální trakt a krev, aby jejich tělo mohlo správně fungovat. Jak zhubnout doma bez diety

Pijte detoxové nápoje

Surové potravinářské vlákna vám dají do pořádku trávicí procesy. Snažte se pít nejméně jeden nápoj denně ze syrové zeleniny nebo ovoce rozmixovaného v mixéru. Můžete do nich přidat kefír nebo jogurt.

Konzumujte červené víno

Pohár červeného vína denně sníží hladinu cholesterolu a pomůže bojovat proti infekcím močových cest.

Aktivní uhlí

Aktivní uhlí je spálené dřevo, materiál organického původu. Látka, která absorbuje toxiny, těžké kovy a dokonce i jedy, absorbuje všechno, co je špatné a odstraňuje ji z těla.

Voda s jablečným octem

Jedna čajová lžička jablečného octa stačí na sklenici vody. Pijte jeden pohár ráno půl hodiny před jídlem.

Vylučte rafinovaný cukr ze stravy

Použití rafinovaných výrobků a umělých sladidel vede k nadměrné akumulaci glukózy v krvi. Zvýšená hmotnost zvyšuje riziko vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění. Když přejdete na organický hnědý cukr, javorový sirup nebo jiné přírodní sladidla, jako je sušené ovoce, vaše touha po sladkostech začne klesat.

Jezte organické produkty:

Pokud žijete ve městě, nakupujte výrobky buď na trhu od lidí, kteří je vypěstovali ve své zahradě a farmě, nebo v eko-obchodech. Existuje zde větší záruka, že ve vaší zelenině a mase nebudou žádné pesticidy ani antibiotika.