Této ženě řídly vlasy a začaly padat. Díky česnekové kůře vypadávání zastavila a nyní jsou mnohem silnější.

0
(0)

Dalibor , 12. 09. 2020

Padání vlasů je nepříjemným problémem, se kterým bojují ženy i muži každého věku. Ačkoliv je způsoben několika faktory (genetika, stravování, návyky v péči o vlasy, zdravotní stav, atd), v mnoha případech se dá zvrátit podpořením zdravého krevního oběhu. V dnešním článku jsme pro vás připravili návod na zdravou kúru, která tento proces zpomalí. Pokud ji budete aplikovat pravidelně, může ho dokonce zcela zastavit. Vyzkoušejte ji a všimnete si výsledků už během jednoho měsíce.

Co způsobuje padání vlasů

Jak už bylo řečeno výše, příčin může být mnoho. Pokud zrovna netrpíte závažnou chorobou, nebo neberete silnou medikaci, za padáním vlasů může být například nedostatek železa. Dále je často na vinně také štítná žláza. Její dysfunkce může dosáhnout hned dvojího extrému. Lidé se potýkají s její sníženou i zvýšenou funkcí. Ani jeden pól není dobrý.

Jak zastavit padání vlasů

Jde o jeden z nejčastějších faktorů, které spouštějí padání vlasů. Dále je to hormonální nerovnováha, především nedostatek estrogenu. Velkým rizikem je také stres. Jeho následky se mohou projevit dokonce i měsíce po stresové události. Často je spouštěčem také špatně zvolená vlasová kosmetika. Některé přípravky mohou vyprovokovat alergickou reakci a ta pak spustí padání. Vše se ale dá jednoduše vyřešit. Jak? Jednoduše. Za pomocí následující procedury. Budete potřebovat

  • hlavičku česneku
  • čtyři ředkvičky nasekané nadrobno
  • vodu

Česnek oloupejte. Přidejte nasekanou ředkvičku a vše zalejte vařící vodou. Směs nechte odstát a vychladnout na pokojovou teplotu. Sceďte přes sítko. Tekutinu nalejte do plnící lahve se sprejem. Obyčejný rozprašovač je ideální. Směs nanášejte na vlasy vždy předtím, než si umyjete vlasy. Naneste na kořínky vlasů a nechte hodinu působit. Poté omyjte tak, jak jste zvyklí. Během měsíce padání přestane.