Kouřil jsem od svých 18 let až do 50. Pak mi ale doktor prozradil jak vyčistit plíce od škodlivin a toxinů.

0
(0)

Dalibor , 23. 03. 2021

Tento návod je ideální hlavně pro kuřáky, kteří chtějí své plíce vrátit do kondice a vyčistit je od nežádoucích toxinů. Vystačíte si víceméně s běžnými ingrediencemi, a přesto budou výsledky velmi zajímavé.

Plíce jako životně důležitý orgán

Plíce jsou jedním z životně důležitých orgánů, od kterého očekáváme perfektní fungování za každé situace. Bohužel během dýchání fungují zároveň jako jakýsi filtr, kdy se dovnitř zachytávají nejrůznější nečistoty z ovzduší. Velmi jim neprospívá ani kouření. Do takto oslabených plic se následně mohou pustit bakterie nebo viry a máte zaděláno na velmi nepříjemný problém. Z toho důvodu je velmi důležité si jednou za čas vzpomenout na zdraví plic a zahájit jednoduchou, ale překvapivě účinnou očistnou proceduru. Stačit vám k tomu budou tři dny a během kritických období chřipek a nachlazení, nebo ve chvílích, kdy se vám nedýchá dobře, můžete postup několik opakovat pro lepší výsledky.

Režim pro vyčištění a obnovení plic

Následující kůry trvá tři měsíce a jednotlivé kroky pomáhají k obnově plicní tkáně a očištění od nežádoucích toxinů a nečistot, které se každý den v plicích hromadí. Nejlepší pomocí ale rozhodně bude skončit s kouřením.

První den si dopřejte hrnek bylinkového čaje před spaním. Nejlepší variantou bude směs bylinek určené pro zdraví plic a průdušek. Následující den si připravte vitamínovou bombu v podobě smíchané šťávy ze dvou citronů ve sklenici teplé vody. Nejlepší je vypít tento koktejl ještě před snídaní. Doplníte tím vitamíny a antioxidanty, které pomáhají s posílením celého organismu včetně dýchacího traktu.

Třetí den bude také ve znamení konzumace vitamínů. Tentokrát si dejte sklenici šťávy z mrkve. Ta totiž pomáhá se nížením kyselé reakce v krvi a odstraněním toxinů z plic. Navíc s její pomocí doplníte další vitamíny a důležité látky.