Kouřil jsem po dobu 40 let a tato směs mi opět vyčistila plíce. Můj doktor nevěřil svým očím.

0
(0)

Dalibor , 11. 10. 2020

Že kouření způsobuje mnoho zdravotních problémů, už ví dneska každý. Nejvíce přirozeně trpí naše plíce. Můžeme mít větší sklon k zánětu průdušek nebo snadno získat „kašel kuřáka“. Ovšem i jako pasivní kuřáci se můžeme dočkat podobných problémů, pokud se pravidelně vyskytujeme v přítomnosti lidí s touto neřestí.

Případně v prostředí, které je cigaretovým kouřem „nasáklé“, jako jsou hospody, různé kluby, diskotéky a další místa, kde zapálená cigareta patří k vnitřní kultuře. Naštěstí existuje několik přirozených přírodních léků, které pomohou dostat z plic dehet, toxiny a další látky a předejít tak dalším problémům.

Co budete na výrobu potřebovat?

Tento recept je velmi snadný a není třeba shánět nějaké zvlášť exotické přísady, všechno se dá nakoupit v běžném supermarketu. Je ostatně dost pravděpodobné, že veškeré suroviny máte už doma.

  • Kořen kurkumy o délce 3 cm nebo 2 polévkové lžíce práškové kurkumy v prášku
  • 400 gramů česneku
  • Kořen zázvoru o délce 4 cm
  • 400 gramů hnědého cukru
  • 1 litr vody

Tuto směs nechte ve vodě vařit cukr, pak přidejte najemno nasekaný česnek, zázvor a kurkumu. Směs přiveďte k varu. Poté ji nechce vychladnout a dejte do skleněné nádoby, lék je potřeba skladovat v lednici.

Způsob použití

Konzumujte 2 lžíce 2 krát denně – tedy před snídaní a navečer po jídle. Pro lepší vyloučení toxinů z těla doporučujeme také přidat pravidelné cvičení a pobyt či pohyb venku na čerstvém vzduchu, tedy samozřejmě bez přítomnosti kouře.

 Úplně nejlepší ovšem je vyhnout se totálně přítomnosti kouře. Protože s ním budete stále v kontaktu, budete nejspíše tuto situaci řešit opakovaně a třeba se přidají i závažnější potíže, na které výše uvedená receptura nebude stačit. Zvažte proto své možnosti nutného kontaktu s kuřáky či potřebu vlastního kouření. Nakonec je to vaše volba a hlavně vaše zdraví.