Jak vám zdánlivě obyčejný citrón a jedlá soda mohou zachránit život? Vlastnosti, které ukrývají jsou perfetní!

0
(0)

Bláha Tomáš , 14. 02. 2019

Citron obsahuje mnoho velmi prospěšných látek, které využíváme prakticky každý den. To každý ví. Ale víte, že citron dokáže zničit karcinogenní buňky a zabraňuje jejich šíření? Díky těmto vlastnostem je citron mnohem účinnější než chemoterapie a podobné léčebné metody.

Citron a jedlá soda

Dnes je známo mnoho studií, které prokázaly, jak pozitivní vliv má jedlá soda a citrón na náš organismus. Možná jste vůbec netušili, jak moc efektivní je spojení těchto dvou ingrediencí, které mají větší zásluhy, než nákladná a velmi útrpná chemoterapie, která přináší svým zakladatelům akorát miliardové zisky.

Citron

Rovněž se prokázalo, že citrón dokáže bojovat se všemi typy nádorů a cyst, kterým podléhají zejména ženy. Nejúčinnější má být kůra z tohoto plodu, která působí také u zvířat a již čtyři porce citrónů dokážou snížit riziko rakoviny tlustého střeva o plných osm procent.
Co se týče rakoviny žaludku, tak tu se bavíme o 31 procentech, u hrtanu o 58% a při rakovině úst o 53%.
Chemoterapie, jak víme, ničí lidské tělo, tedy spolu s rakovinou také veškeré zdravé buňky. Alternativní a hlavně přírodní přístup tak rozhodně stojí za zkoušku.

Ingredience

  • 2 polévkové lžíce citronové šťávy
  • 1/2 lžičky jedlé sody

Užívání

Tuto požívejte pravidelně a kromě toho je třeba dbát na správnou životosprávu a dostatek pohybu.

👍 Tento návod je užitečný