Jak své drahé polovičce ukázat, že vám na ní záleží – vezměte si příklad z tohoto muže

0
(0)

Dalibor , 08. 10. 2020

Projevy lásky jsou různorodé a pro každý vztah specifické, vždy jsou však založeny na snaze ukázat, jak nám na druhém člověku záleží. Ideální je znát touhy a radosti toho druhého a vycházet mu vstříc. Pokud chcete svého partnera či partnerku potěšit nevšedním způsobem, zkuste se zamyslet, co jej v poslední době nejvíce trápilo, a najděte způsob, jak mu nebo jí ulevit, nebo jej povzbudit. Optimální způsob, jak toho docílit, je nezištně připravit opravdu nečekané překvapení, které bude zahrnovat spoustu vámi věnovaného času a úsilí, jako to bylo i v příběhu tohoto muže.

Utajovaná rekonstrukce bytu

Tento muž dlouho přemýšlel, jak své ženě udělat radost. Když na několik dní kvůli pracovním povinnostem odjela, rozhodl se, že je pravý čas na to, aby učinil nezištné gesto, které jí ukáže, jak moc mu na něm záleží, a provedl to opravdu nevšedním způsobem – renovací ložnice. Tento náročný úkol vyžadoval mnoho práce, při které mu pomáhaly také jeho tři děti. Renovace zahrnovala celkovou obnovu povrchů i nábytku a zcela nové uspořádáno podle moderního stylu.

Náročná práce přinesla své ovoce

Od chvíle, kdy žena opustila byt, stala se z něj intenzivně využívaná dílna. Muž vystěhoval všechen nábytek, odstranil zašlou barvu ze zdí a vytrhal podlahu. Následně položil novou dřevěnou podlahu, celou místnost znovu vymaloval a pustil se do renovace nábytku, tzn. opravy barev a laků. Poté ložnici znovu uspořádal a čekal, až se manželka vrátí z pracovní cesty. Jaká byla její reakce, když nový pokoj uviděla, to rozhodně nečekal. Jakmile se žena vrátila, děti ji do pokoje odvedly, aby se podívala na jejich překvapení. Žena prakticky neměla slov, nejdříve vyjekla nadšením a poté se jí do očí navalily slzy. Chcete také potěšit svého partnera? Zkuste přijít na něco, co rozhodně nebude čekat, abyste mu nebo jí ukázali, že jste schopni jít až nad rámec svých schopností, jen abyste mu nebo jí udělali radost.