Jak se zbavit nadýmání a špatného trávení bez chemie a pilulek? Jednoduše pomocí zeleninové šťávy!

0
(0)

Dalibor , 11. 07. 2020

Trápí vás nadměrná plynatost, nadýmání a celkově špatné trávení? Myslíte si, že jedinou cestou jsou léky a farmaceutické přípravky z lékárny? Nadýmání a s tím spojené špatné trávení tíží mnoho lidí. Na vině jsou nezdravá strava, nesnášenlivost nebo přímo alergie na konkrétní potraviny, nadbytek vzduchu ve střevech nebo užívání některých specifických léků. Také konzumací fermentovaných potravin dochází ke zvýšení střevních plynů. Křečí a plynatosti se však můžete zbavit úplně jednoduše, úleva přijde už po 7 dnech užívání!

7denní očistná kůra

Zbavit se urputného problému za tak krátkou dobu? Nevěříte? Vyzkoušejte týdenní očistnou kůru, která se sestává z pití mrkvové šťávy. Po týdnu bude pryč ztvrdlé a nafouknuté břicho, budete se cítit objektivně mnohem lépe. Trávení se bude vracet pomalu k normálu, peristaltika střev bude plynulejší a plynatost zmizí. Navíc jen za pomoci přírodních produktů, které nestojí takřka nic. Vyzkoušejte!

Ingredience

Pro přípravu šťávy si nachystejte:

  • 200 g mrkve
  • 3 stonky celeru
  • ½ citronu včetně bílé vnitřní kůry
  • ½ zeleného jablka (nemusí být)

Mrkve uvařte do měkka, vařenou mrkev spolu s vodou a očištěným celerem, citronem a zeleným jablkem vložte do mixéru. Rozmixujte najemno a vypijte čerstvé. Nejideálnější čas na pití této šťávy je ráno nalačno, než si přichystáte snídani.

Zdraví ve sklenici zeleninové šťávy

Vařená mrkev je bohatá na rozpustnou vlákninu, která napomáhá trávení a nedráždí střevní sliznice. Vyvažuje střevní mikroflóru a tím přispívá k redukci nadýmání. Navíc pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a prospívá srdci. Obdobně celer snižuje cholesterol, ale také zabraňuje zánětlivým reakcím trávicího systému a reguluje činnost střev díky množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Citron účinně zmírňuje žaludeční kyselost, pomáhá trávit potravu a stimulovat jaterní enzymy.

👍 Tento návod je užitečný