Jak se zbavit křečových žil snadno a rychle s pomocí domácí směsi z aloe vera a jablečného octa

0
(0)

Dalibor , 12. 09. 2020

Křečové žíly jsou nejen estetickým problémem, ale zejména zdravotním. Mohou být bolestivé, natékají kvůli nim nohy a navíc každý den řešíte, co na sebe, abyste zakryly nohy, za které se stydíte. V zimě je to lehký úkol, ale v létě? Kdy odhazujeme vrstvy a nejraději bychom chodili jen v plavkách a cachtali se ve vodě? Než ale problém začnete řešit pomocí chirurgického zakroku, zkuste popřemýšlet nad přirozenějšími způsoby. S touto metodou se křečových žil zbavíte snadno a rychle za pouhý jeden týden.

Ženy jsou rizikovou skupinou

Přestože křečové žíly mohou postihnout kohokoli, trpí jimi především ženy, které při práci stojí nebo mají křečové žíly poděděné geneticky. Nejdříve je problém považován za pouhý estetický problém, ale postupem času se z něj může stát skutečně závažné onemocnění. Proto je důležité se křečovými žilami zabývat včas, protože jinak se může klidně stát, že skončíte na operačním sále. Vždy je dobré problému předcházet, popřípadě jej řešit v jeho samotném zárodku, protože následná léčba není nic příjemného.

Příčiny vzniku křečových žil

Faktorů může být celá řada, ale mezi základní patří:

  • dlouhodobé sezení
  • práce vestoje
  • časté křížení nohou
  • nošení vysokých podpatků
  • těhotenství
  • nezdravá strava

Křečovým žilám tedy lze přecházet, pokud se budete vyvarovat zmíněným situacím. Nebo je možné ulevit svému stavu pomocí směsi, kterou si připravíte doma. Budete překvapeni, jak rychle pocítíte pozitivní účinky.

Domácí směs proti křečovým žilám

Připravte si 3 polévkové lžíce gelu z aloe vera, ½ šálku jablečného octa a ½ šálku nastrouhané mrkve. Co se týká množství, záleží na počtu a velikosti křečových žil. Všechny ingredience hoďte do mixéru a vytvořte z nich jednotnou, kašovitou směs. Aplikujte ji na postižená místa. Nechte působit asi tak půl hodiny a poté umyjte pod silným proudem vody. Proceduru opakujte každý den, dokud křečové žíly nezačnou mizet a nakonec neustoupí úplně.