Jak se zbavit 5 typů tělesného tuku bezpečně a přirozeně? Zkuste tento článek a my vám pomůžeme.

0
(0)

Dalibor , 07. 09. 2020

Co je obezita?
Studie z roku 2015 zjistila, že se obezita a obecně tělesný tuk uložený v těle třídí na kategorie. Je to možná zvláštní, ale žijeme ve světě s několika různými typy těl, které vyžadují různé přístupy k pomoci. U obézních dospělých lidí bylo zjištěno, že průměrný věk byl 56 let.
5 typů obézních osob
Podle studie vědci zjistili, že obecně existuje 5-6 různých druhů obezit. Kategorie, které byly považovány za charakteristiku zdraví a životního stylu místo výšky a hmotnosti.

⦁ Mladá zdravá žena
umístění tuku: stehna, boky, prsa

Řešení: Snižte příjem cukru, zejména rafinovaný cukr. Dalším důvodem obezity u zdravých mladých žen je porodnost. Sice se to liší, ale antikoncepce a hormony obecně mohou změnit rovnováhu ve vašem těle a může to vše vyvolat duševní choroby, jako jsou deprese, a i ta může vést k nekontrolovatelnému přírůstku hmotnosti.

⦁ Alkohol u mužů
Umístění tuku: břicho

Řešení: Je zjištěno, že konzumace alkoholu může představovat značný rizikový faktor pro přírůstek hmotnosti. Ve skutečnosti je pravděpodobnost obezity výrazně vyšší, pokud je spotřeba alkoholu vyšší.
Můžete vidět, jak se „pivní břicho“ může u mužů ukázat. Ale existuje cesta, jak se ho zbavit. Skvělým způsobem, jak se ho zbavit, je omezit alkohol na dobu 7 dní. Navíc zkuste cvičení na spalování tuků. Navíc vás z tohoto cvičení nebudou bolet klouby.


⦁ Nešťastní a úzkostliví lidé středního věku
Umístění tuku: Dolní břicho

Ve studii z roku 2009 bylo zjištěno, že stres a úzkost dosti souvisí s tělesnou hmotností. Zjistilo se, že pokud je člověk ve stresu a úzkosti způsobené prací, vztahem, financemi a jinými faktory, má potom problém se zvýšením nárůstu hmotnosti.
Nešťastní lidé mají následně tendenci ukládat svůj tuk do spodního břicha, a to je z části velký důsledek vysokého kortizolu, který tělem prochází.


⦁ Zdraví a šťastní starší lidé
Umístění tuku: Tuk v celé horní části těla

Lidé, kteří spadají do této skupiny, mají tendenci jíst a pít poměrně hodně. Pokud tedy máte hodně tělesného tuku v horní části, je pravděpodobné, že máte nadměrnou spotřebu kalorií.
Pokud si dáte sem tam pivo, víno a k tomu chipsy, zkuste na 14 dní toto omezit a uvidíte sami, jak půjdete s kily dolů.


⦁ Fyzicky nemocní, ale šťastní starší lidé
Umístění tuku: Spodní část těla – boky, hýždě, stehna

Čím stárneme, bez ohledu na to, jak aktivní jsme, je možné, že budeme svým způsobem omezeni. Dušení nebo fyzické omezení vám nesmí zabránit v nic nedělání, protože vás může obezita dostat.