Pokud si myslíte, že rakovina přijde z nenadání, tak se mýlíte. Podívejte si na veškerá fakta.

0
(0)

Dalibor , 02. 10. 2020

Trpíte na kožní problémy, bolesti, trávicí potíže nebo bojujete se svou váhou? Vaše tělo možná potřebuje detox.

Detoxikace spočívá v očištění těla jak zvenčí, tak zvenčí. Praktikuje se po celá staletí po celém světě v různých kulturách, jako je ájurvédská a čínská. Odstraněním veškerých toxinů a následným zásobením těla živinami zabráníte nemocem a zlepšíte své celkové zdraví.

Jak detoxikace funguje?

Podstatou detoxikace je vyčištění krve. K tomu dochází, když jsou kontaminanty z krve přeneseny do jater. Tím jsou eliminovány toxiny. Dalšími orgány, které vylučují toxiny, jsou ledviny, střeva a plíce. Když jsou tyto orgány oslabeny znečišťujícími látkami, nejsou schopné toxiny zcela odstranit, a ty poté vstupují do buněk v rámci celého organismu.

Chcete své tělo účinně detoxikovat? Začněte vhodným jídelníčkem

Nejprve vylučte alkohol, cigarety, kávu, rafinované cukry a nasycené tuky. Jedná se o nejhorší toxiny, které udržení zdravého těla značně komplikují. Další důležitou věcí je vzdát se mléčných výrobků, a to nejméně dva dny před zahájením detoxikace. Detoxikační procedura trvá jen 3 dny.

Smíchejte 300 ml vody se šťávou z 3 citronů. Obsah vypijte před snídaní. Připravíte tím svůj žaludek na lepší trávení. Během snídaně vypijte 300 ml ananasového nebo grapefruitového džusu. Oba tyto exotické plody mají antioxidační vlastnosti, navíc zlepšují dýchací systém.
Mezi snídaní a obědem vypijte jeden nebo půl šálku 100% čisté mrkvové šťávy, alkalizuje vaši krev při detoxikačním procesu. Na večeři vypijte 400 ml šťávy bohaté na draslík (meruňky, celer, špenát, banány, hrušky, petržel…). Přispějete tak k zesílení účinků celého procesu. Před spaním vypijte 400 ml čistého brusinkového džusu. Bojuje s bakteriemi v plicích, které mohou způsobit infekce.

Po celou dobu tohoto třídenního detoxikačního programu nepřetěžujte své plíce, omezte náročná cvičení, běhání, jízdy na kole.