Jak poznáte, že je do vás někdo zamilovaný? Podívejte se na tyto 3 signály.

0
(0)

Dalibor , 02. 05. 2020

Toto by chtěl každý hned vědět. To, zda se někomu líbíte, nebo vás někdo tajně miluje, je občas opravdu obtížné zjistit. Naštěstí však existují určité signály, které lásku k vám od daného člověka dokáží prozradit.

Pokud tedy jste do někoho zakukaný, někdo se vám líbí a vy nevíte, jestli i vy jemu, mohl by tento článek pomoc. A doufáme, že Vám opravdu pomůže.

Jaké signály sledovat?

Jdeme na to. Dnes se společně podíváme na 3 signály, které jasně naznačují tomu, že je do vás daná osoba zamilovaná.

Nemůže se vás vynadívat

Skutečná pravda se skrývá v očích. V nich je opravdu všechno. Hodně vyčtete již ze samotného pohledu, jakým se na vás dívá.

Pokud vás miluje, bude se na vás dívat jako na osmý div světa. Upoutá ho vaše jedinečnost. Dá vám pocítit, že jste pro něj něčím výjimečná. A vy se tak opravdu budete cítit.

Nebojí se ukázat svou emocionální zranitelnost

Milující člověk se nehraje na hrdinu, který má místo srdce kus olova. Pokud k vám něco cítí, určitě se nebude vyhýbat emocím. Ty se mohou projevovat v různých škálách. Může být vystresovaný, nervózní, žárlivý, paranoidní či náladový.

S velkou pravděpodobností se bude chovat jako školák, který se bezhlavě zamiluje do své spolužačky. Proto pokud vidíte, že neví, co se sebou, nemusí to být vždy signálem, že máte u sebe toxického partnera. Ve skutečnosti může být jednoduše "jen" zamilovaný.

Buduje si s vámi hluboké a dlouhodobé propojení

Zajímáte ho celá. Nezáleží mu prvoplánově jen na sexualitě. Je s vámi rád i tehdy, když nedojde k samotnému sexu.

Zajímá se o vás, o vaše koníčky, radosti a strachy. Neméně důležitý je fakt, že vás začne brát jako přirozenou součást svého života. Představí vás svým přátelům, protože vás nebude chtít ukrývat doma. Budete něj klenotem, kterým se chce pochlubit.