Jak odstranit tmavé skvrny v podpaží a rozkroku.

0
(0)

Dalibor , 29. 10. 2020

Skvrny způsobuje obezita, dlouhodobé vystavování slunci, léčba pomocí léků a mnoho dalších příčin. Ačkoli tato nadměrná pigmentace nepředstavuje zdravotní problém, může u mnohých působit jako estetický nedostatek. Zbavit se jich můžete snadno a rychle, a dokonce i bez pomoci odborníka. Poradíme vám, jak to udělat z pohodlí domova.

Citron a jedlá soda

Ve válce proti skvrnám je citron dokonalou zbraní. Ať tento postup aplikujete samotný nebo v kombinaci s jinými přírodními produkty, toto silné bělidlo se používá k přirozenému odstranění tmavých skvrn v podpaží a rozkroku a může účinně řešit váš problém.

Jednou z nejoblíbenějších přírodních možností pro zesvětlení podpaží je smíchání citronu se sodou. Stačí obě suroviny smíchat a vytvořit pastu. Poté ji aplikovat přímo na postiženou oblast denně po dobu jednoho týdne. Doporučuje se nemazat, aby nedošlo k podráždění pokožky. Tímto způsobem se kromě odstranění skvrn sníží také pocení a zápach.

Citron, okurka a kurkuma

Zmíněná směs se používá k hydrataci suchých oblastí těla a odstranění odumřelých buněk pokožky. Musíte smíchat jednu lžíci citronové šťávy, jednu lžíci okurkové šťávy a špetku kurkumového prášku. Jakmile je vytvořena jednolitá směs, měla by být aplikována na tmavé oblasti a před spaním. Počkejte 20 minut, a poté si kůži opláchněte.

Citron s jogurtem

Tato kombinace je jednou z nejpoužívanějších. Zatímco citron působí jako bělidlo, jogurt pokožku hydratuje. Je třeba musíte zamíchat půl šálku jogurtu s jedním vymačkaným citronem. Před aplikací směsi musí být podpaží a rozkrok řádně vyčištěny. Po třiceti minutách místo dobře opláchněte teplou vodou. Aby tato léčba začala účinkovat, musí se opakovat každou noc po dobu jednoho týdne.

Citron a ricotta

Tato směs je vhodná pro citlivější jedince. Eliminuje odumřelé buňky a zachovává pokožku hebkou. Po smíchání obou složek naneste směs na skvrny. Poté, co látka zaschne, tmavé části opláchněte vlažnou vodou. Tento postup opakujte po dobu jednoho týdne. Pak si dejte pauzu a opakovat můžete později.