Jak nejlépe ochránit rodinu, když už nás napadne koronovir

0
(0)

Dalibor , 19. 03. 2020

Jak přežít koronavirus - pro někoho banální průběh, pro jiné smrtelná nemoc.


Epidemie mely v dějinách lidstva na svědomí více životů než válečné konflikty.

 

Různé typy viróz od Španělské chřipky až po ptačí chřipku si spolu s pandemií HIV vyžádalo smrt desítek miliónů lidí.

POKUD opomineme Plíživý probíhající infekční pandemií HIV, která si doposud vyžádala 32 miliónů životů, dělí nás od poslední velké pandemie cca 50 let. Tehdy lidstvo čelilo Hongkongské chřipce, kterou zpusobu extrémně nakažlivý virus, který se rozšířil do celého světa a zabil přes 2 miliony lidí. Jeho mutace dodnes kolují v populaci, ale způsobují doposud běžnou chřipku.

Co Můžeme udělují v nynější situaci?

Zaujmout klasický český vyčkávací postoj a nedělám nic - ono to nějak dopadne.


Aktivně Vykoupíme obchody, udělí si zásoby potravin a antivirových ochran oken, a nevycházet ze své skrýše abychom se nenakazili.

Potraviny časem dojde nebe se zkazí, člověk dostane infekční průjem a skončí v nemocnici Stejně akorát s jiným druhém infekce. Tělo se oslabí a pak doposud všude Přítomný koronavirus snadno dokoná dílo zkázy.

 

V dnešní době se nelze Dlouhodobě úplně izolovat, navíc není čím - profesionální respirátory stále nejsou.


Máme možnost žít si svůj život, dodržovat úředníky vyhlášených omezení a omezení, být opatrný (viz. Odkaz Devatero zásad přežití) a aktivně pracovat na své imunokondici, Dokud to jde.


Zatím nás Všechna média straší a úředníci radí, jak se nákaze vyhnout či se před ní schovat, ale nikdo nám bohužel neříká, jak se s infekcí utkány a jak ji přežít. S koronavirem se Dříve nebo dopoledne potká drtivá většina z nás.

Proč, ale někdo onemocněl a někdo ne? A proč z těch infikovaných někdo zemře, někdo jiný má těžký průběh nemoci s následky a někdo lehčí průběh a rychle se uzdraví? Roli hraje spousta parametrů, které se zkoumají. Každopádně u jakékoli nakažlivé nemoci hraje velmi Důležitou roli schopnost našeho organismu vydržet tzv. infekční tlak. Což je schopnost našeho imunitního systému odolat expozici patogenu, tj. koronavirů bez projevu nemoci.

 

Jak si tedy připravit svůj imunitní systém, aby odolával infekčními tlaku?

 

Ideální je budovat nejen vlastní silnou imunitu, ale takové imunitu našich dětí a ostatních členů rodiny. Za tímto úcelem je vhodné zaměřit se na imunostimulativa, ale maximálně účinná. Profesionální přípravek na budování a posilování imunity s názvem Imunilky od Dr. Bojda představuje jeden z nejúčinnějších soudobé přírodních doplňků stravy. Jedná se o první komplexní Imunopreparát na trhu v ČR určený ce globálního posíleni imunitního systému. Je zřejmé, že tento přípravek je schopen nahradit Několik specifických produktů, bohužel není v lékárnách příliš zastoupení.

Jedinec, který přípravek užívá neonemocní? Záleží na tom, v jaké imunokondici se nacházíte. Pravděpodobnost, že onemocněl se snížil. POKUD je přípravek používán v dostatečně dávkování pak obvykle vznikne odolnost, která se prakticky projevuje tak, že některé infekce se neprojevit nemocí a POkud ano, tak se nemoc rychle překonával. Zpravidla se dostaví zvýšená teplota event. kašel či produkce hlenů, ale průběh nemoci se obvykle nedostává do těžkých hnisavých a zánětlivých projevů a úporných hořečnatých stavů.

A co důležitost vitamínu C? Vitamín C je zásadní, ale musí být maximálně účinný, Což se v českých lékárnách potkává sporadicky. U vitamínu C totiž lidstvo vytrhlo z celého spektra mnoha látek pouze jednu, kterou začalo vyrábět synteticky a vydávat ji za vitamín C. Kurdějov sice z toho nevzniknou, ale k silné imunitě to je ještě docela daleko. Dr. Bojda se snažil napodobit přírodu a použil více druhů askorbylových látek, které jsou rozpustné nejen ve vodě, ale i v tucích a tyto zasadil do přírodního na vitamíny C bohatého rostlinná základu z černého rybízu a rakytníku. Vznikl unikátní Vitamín C 500 Biokomplex, který je až 3x účinnější než běžná kyselina askorbová, kterého donedávna byly plné lékárny, ale i zásoby tohoto, jménem účinného vitamínu C v lékárnách rychle ubývají a někde doposud nelze ZAKOUPIT.

Dle východní medicíny je v tomto ročním období na prahu konce zimy velmi přínosné užívat pravý ŽENŠEN, nejen Kvůli posíleni imunity, ale takové Kvůli Psychic a možným depresivních stavům z šíření koronaviru a důsledků jeho Působení. Nejvic sebevraždy případ z celého roku právě na měsíc březen. Podle nejnovějších informací z Číny přežily koronavirus a uzdravili se i velmi staré lidé s věkem nad 90 let. Často neužívali ani klasická léčiva, ale používali metody tradiční čínské medicíny, která k uzdravení používá přírodní látky. Okolnosti léčby a použité látky se zjišťuji. Důležitý pro budování imunity je Rovněž zinek.

Je možné si Rovněž osladit život něčím, co dokáže Rovněž zabíjet viry a bakterie, a to je med, který ocení Především děti.

Problémy s oslabenou imunitou má v ČR většinou obyvatel, ale každý z nás Může být odolnější a zdravější, cítit se lepené a žít déle - stačí málo jen - pro to něco udělují.