Pozor pro všechny cukrovkáře! Tato směs vám pomůže odstranit inzulín.

0
(0)

Dalibor , 11. 10. 2020

Moderní civilizace přinesla člověku obrovskou spoustu výdobytků, usnadnění a pohodlí. Druhou stranou mince jsou nejrůznější neduhy, které nás provázejí po celou dobu pobytu v ní, a jen velmi těžko se jich dá reálně zbavit, protože vycházejí přímo z podstaty našeho moderního života.

Jedním z takových letitých strašáků je cukrovka, jedna z nejběžnějších chorob, která už se neohlíží ani na věk a trpí jí i lidé v plných silách nebo dokonce školáci. Ta tam je doba, kdy se jednalo o stařeckou nemoc.

Léčivé schopnosti křenu i piva

Naštěstí není vše ztraceno a přírodní léčiva obsažená v běžně konzumovaných potravinách se mohou opět přihlásit o slovo. Jeden z takových receptů pro vás dneska máme a se 100% úspěšností reguluje vysokou hladinu cukru v krevním řečišti. Bezpochyby to nebude jediný zdravotní přínos této směsi.

Budete k tomu potřebovat jen:

  • 1 kořen bílého křenu
  • asi 660 ml piva
  • šálek jablečného octa
  • stroužek česneku.

Jak na přípravu?

Kořen křenu není potřeba loupat, ale pořádně ho umyjte. Pak ho vložte do misky plné vody a přidejte jablečný ocet. Tohle nechte zhruba 20 minut odstát. Můžete následně křen nakrájet na menší kousky nebo ho nastrouhat. Stejně zpracujte česnek a smíchejte s křenem. Všechno pal uložte do skleněné nádoby s víčkem a přilejte pivo. Uzavřené uložte na tmavém místě a nechte uležet po dobu 10ti dnů.

Jak užívat?

Směs je po této době připravena k použití. Konzumujte 1 čajovou lžičku 3x denně, hlavně během prvních dvou dnů. Pak můžete stejným tempem konzumovat denně 1 polévkovou lžíci. Celý proces zabere cca měsíc.

Berte ovšem v potaz, že jako mnoho přírodních receptů nenahrazuje ani tento plně vyšetření u lékaře, které může objevit závažnější problémy nebo další choroby spojené s původním neduhem. Proto neodkládejte případné vyšetření jen proto, že vám tohle nějak pomohlo.