Jak dostat z tlustého střeva toxiny a snížit tak krevní tlak. Je to poměrně jednoduché.

0
(0)

Dalibor , 11. 10. 2020

Střeva jsou pro tělo něco jako druhý mozek. To je o důvod víc pro to starat se o jejich kondici. A pokud se setkáte s nějakými problémy v této oblasti, není vůbec od věci dát si jednou za čas slušný detox. A nemusíte kvůli tomu kupovat drahé a složité preparáty, plně vám postačí vhodná kombinace několika věcí, které najdete prakticky v každé jen trochu zásobené domácnosti.

Z přírody přímo pro naše těla

Med a jablečný ocet si během let získaly pověst složek s nejrůznějšími zdravotními výhodami. Tyto dvě komodity jsou totiž velmi bohaté na živiny a disponují mnoha léčivými vlastnostmi. A co teprve, když se spojí dohromady? Pak nastává přímo koncert léčivé síly, kterou můžeme pořádně využít.

Dnešní recept je při správném použití a kvalitě použitých surovin velmi účinný na vyčištění tlustého střeva a prevenci příznaků stárnutí uvnitř organismu.

Co budete potřebovat?

  • 2 lžíce jablečného octa
  • 1 – 2 lžíce medu
  • Sklenici teplé vody

Smíchejte obojí ve sklenici teplé vody a důkladně míchejte tak dlouho, dokud se obě složky nerozpustí a nepropojí.

Jak směs používat

Konzumujte každý den jeden až dva šálky této směsi. Jedná se o velmi přirozený prostředek k detoxikaci, který zároveň stimuluje imunitní systém – tedy složku organismu, která sama bojuje proti jeho stárnutí.

Díky tomu, že obě složky jsou velmi bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty ničící volné radikály, je tato směs obrovskou zbraní proti mnoha neduhům. Jen pro příklad je vynikající proti pupínkům, akné nebo stařeckým skvrnám způsobeným bakteriemi.

Tenhle přírodní elixír se ovšem nezastavuje u zmíněného. Navíc snižuje krevní tlak, působí proti zánětům zubů, řídí spolehlivě hladinu cholesterolu, pomáhá proti obezitě, revitalizuje celé tělo a může být použit i v případě potravinové otravy. V případě vážných nebo vytrvalých obtíží se střevní mikroflórou nespoléhejte jen na tyto recepty a navštivte specializovaného lékaře.