Dlouhou dobu nikdo nechápal, co znamená červená nit na zápěstí. Když jsem zjistila význam, začal jsem ji nosit také.

0
(0)

Dalibor , 29. 04. 2021

Pokud patříte mezi lidi, kteří jsou obdarováni červeným provázkem, rozhodně patříte k těm šťastnějším. Pokud zatím na svém zápěstí takový provázek nenosíte, třeba vás jím brzy někdo obdaruje. Tento provázek totiž není jen tak obyčejný provázek, který by lidé nosili pro ozdobu. Má svůj hluboký význak. Skrývá v sobě jakousi kouzelnou moc. Struktura provázku ani jeho barva nejsou vybrány náhodně. Vše má své opodstatnění, o kterém se dočtete níže.

Židovská mystika

Všechno kolem červeného provázku na předloktí vysvětluje židovská mystika, učení, kterému se říká Kabala. Lidé, kteří toto učení vyznávají, věří, že existuje něco mezi nebem a zemí. A právě z toho učení vychází tajemství červeného provázku. Ten je symbolem jakési ochrany a bezpečí. V jakém slova smyslu vám přesně tento provázek pomůže a jaký typ bezpečí vám poskytne, se dočtete níže. Smysl červeného provázku se vám jistě zalíbí a začnete jej nosit i vy.

Poskytnutá ochrana a bezpečí

Provázek, který vás při nošení na levém zápěstí ochrání před nebezpečím, nesmí být jen tak obyčejný. Musí se jednat o tenký červený provázek, který je úzkého a kulatého tvaru. Všechny tyto požadavky jsou velmi důležité. Správná barva, tvar i šířka jsou klíčové k tomu, aby spojení mezi nebem a zemí fungovalo tak, jak je potřeba. Takovýto provázek vás neochrání jen tak. Nestačí mít ho zavřeného doma v šuplíku či položený na nočním stolku. Aby vás ochránil před negativnímu energiemi, musíte ho nosit. Bezpečí vám poskytuje pouze v momentech, kdy jej máte uvázaný na levém zápěstí.

Tento provázek poskytuje zejména ochranu před negativními energiemi, které jsou všudypřítomné. Ochrání vás jak před negativní energií v ovzduší, která se line kolem vás, tak i před negativní energií, kterou vysílají osoby ve vaší blízkosti. Vy se tak budete cítit více v pohodě, plní sil a s chutí do práce. Všechno vám půjde lépe, snadněji, s radostí, a to se projeví i na zdraví vašeho těla. Klíčem ke spokojenému životu je zachovat si optimistický pohled na svět a žít pozitivně.