Starý čínský rituál, který by vám měl do domova přinést klid a peníze. Stačí jen málo.

0
(0)

Dalibor , 28. 11. 2020

Všichni toužíme být bohatí. Mít dostatek peněz, krásný velký dům, drahé auto, zkrátka žít v luxusu. Když se podíváme kolem sebe, vidíme, že jsou lidé, kteří bohatí jsou. Každý ke svému majetku přišel jinou cestou. Někdo usilovně pracuje, má dobré nápady, a dokáže je přetavit v bohatství. Jiný vyhrál v loterii, další dědil, a tak bychom mohli pokračovat dál. Jsou lidé, kteří našli ještě jiný způsob. Pomocí astrologie přilákali bohatství k sobě domů.

Věda a astrologie je dobré spojení

Můžete také být bohatí. Ajurvédská věda, která se jmenuje Vastu – Shastra vám ukáže jak na to. Když si název, který je v sanskrtu přeložíme, dostaneme v našem jazyce význam „znalost domova“. A ten sám o sobě vypovídá, že pokud víme jak na to, můžeme i my být bohatí. Tato nauka popisuje dům jako živou bytost, jako člena vaší rodiny. Takže ve vašem domě bude vládnout útulné a zdravé prostředí, ve kterém najdete i vy klid a pohodu.

Sůl – magnet na peníze

Hodně lidí ví, že sůl přitahuje negativní energii, a dokáže ji v sobě přechovávat. I ve vašich domovech jsou místa, kde se tato energie objevuje. Je třeba se jí zbavit. K tomu nám sůl pomůže. Astrolog Acharya Indu Prakash, který žije v Dillí, je považován za jednoho z nejlepších na světě. On nám prozradil návod, jak k sobě bohatství přitáhnout, a udržet si ho.

Zde je jeho rada

Kromě toho, že se věnuje studiu a výkladu vlivu planet a hvězd na náš život, poskytl všem, kteří to chtějí zkusit radu, jak pomocí soli změnit svůj život. Budete potřebovat sůl. Musí být suchá, aby byla sypká. Dále sušený hřebíček. Nasypete sůl do skleněné misky. Stačí pár hrstí. Do soli vmícháte hřebíček, cca 4-6 kusů. Misku umístíte v domě tam, kde trávíte hodně času. Sůl do sebe stáhne negativní energii, a vůně hřebíčku vrátí do vaší duše klid a harmonii. To je vše.

Opravdu to funguje?

Kolik lidí si myslí, že svět je pouze fyzický. Že nemáme duši, že neexistují další formy, jež nás provází životem. A třeba jednoho dne jsou nuceni změnit názor. A tak i když této metodě zbohatnutí nevěříte, vůně hřebíčku váš dům krásně provoní.