I vy rádi kupujete maso v akci? Když uvidíte, co našla Katarína když doma rozbalila kuře, budete se akciím zřejmě vyhýbat i vy...

0
(0)

Dalibor , 22. 01. 2020

Také nejraději vše nakupujete v akci?

Na srdíčku vás jistě vždy hřeje ten skvělý pocit, jak dobře a výhodně jste nakoupili. Co se týče však kvality většiny zlevněných zboží, nad tím už málokdo uvažuje.

Katarína před pár dny využila slevu na kuřecí maso ...


V jednom ze sítě supermarketů viděla příznivou cenu kuřecích stehen, takže bez chvilky přemýšlení si je koupila. Když se vrátila domů, šla jejich upéct. Maso posypala kořením a polila ho olivovým olejem.

Potom ho nechala na určitou dobu v kuchyni na stole. No to, co uviděla po návratu do kuchyně ji šokovalo!

Když se vrátila do kuchyně, byla už tma. Když rozsvítila světlo, byla překvapená žárem, která vycházela ze stolu. Zpočátku si myslela, že tam někdo nechal telefon ...

Pravda byla šokující! Ukázalo se, že to kuřecí stehna, které koupila v akci přímo za podezřele nízkou cenu, svítí!


Katarína koupila kuře v jednom známém polském supermarketu.

Věděla, že to nemůže toho takto nechat a ráno se vydala do obchodu zboží reklamovat. Zpočátku jí nechtěli věřit. Vše se změnilo, když odborníci pozvali Katku do tmavé místnosti. Objevila na záře vycházející z masa.

Prodejna, kde byly zakoupeny kuřecí stehna okamžitě zkontrolovala všechny ostatní, které měly skladem. Katka nevznesla vůči supermarketu žádné obvinění.

👍 Tento návod je užitečný