Petra 36: švestková dieta mi pomohla s mými přebytečnými kily. Zkuste ji i vy a nebudete litovat.

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Také bojujete s obezitou? Nebo byste rychle potřebovali zhubnout jen pár kilo? Pak je dnešní článek přímo pro vás. Pojďte se seznámit s poněkud netradiční dietou, které se říká švestková. Jak už asi tušíte, hlavní ingrediencí budou švestky. Jde o dietu, kterou vyzkoušelo už miliony lidí po celém světě a opravdu přináší výsledky. Vše potřebné se dozvíte v následujícím textu.

Jídelníček

Pokud jste se rozhodli dát švestkové dietě šanci, máme radost. Není to nic složitého. K snídani si dáte šest švestek. Ke svačině jedno jablko. K obědu si dáte párek v rohlíku a vařené vajíčko. K večeři by mělo být to samé jako na snídani. Šest švestek. Pokud budete mít před spaním ještě hlad, můžete si dát sklenici nízkotučného jogurtu.

Dlouhodobá dieta vypadá jinak

Jak jste si zřejmě všimli, švestková dieta je poměrně přísná. Neměli byste ji tedy držet déle než tři dny. Pokud chcete zhubnout větší množství kilogramů, musíte poté najet na více „vstřícný“ režim, bohatý na

  • ovoce a zeleninu
  • bílkoviny
  • celozrnné pečivo
  • luštěniny

Švestková dieta ale může být dobrým startem pro nastartování metabolismu a podpoření trávicího systému. Díky ní rychle přijdete do kalorického deficitu a kila budou mizet jako sníh na jaře. Poté už jen najedete na zdravý redukční režim, díky kterému nejen zhubnete víc, ale především si kila dole udržíte. Je důležité zvyknout si na to, stravovat se zdravým způsobem. Jinak zkrátka nezabráníte tomu, aby se vám kila zase nevrátili.

V neposlední řadě je důležité zmínit fyzickou aktivitu. Bez té to zkrátka nepůjde. Díky vhodně zvolené aktivitě navíc budete hubnout mnohem rychleji a vyhnete se jojo efektu. Cvičení, ježdění na kole, běhání ale i obyčejná rychlá chůze bude čerpat vaši energii, a tu si zase tělo bude muset brát z tuků. Nejen, že budete skvěle vypadat. Budete se i skvěle cítit. A především budete zdraví.