Dr. Sergey prozradil, co s vámi udělají každodenně namočené nohy ve studené vodě!

0
(0)

Dalibor , 27. 01. 2021

Imunita je schopnost organismu, která rozeznává cizorodé látky, které chtějí zlikvidovat zdraví jedince. Proto by každý z nás nejen během zimního období, ale i během celého roku, měl svou imunitu řádně podporovat a utužovat. Podle slavného kinezioterapeuta z Moskvy Sergeye Bubnowského, je posílení imunity jednoduchá záležitost, která je účinná, a navíc si ji může osvojit každý. Co musíte pro efektivní a pořádnou podporu imunity udělat? Bude to jednoduché, rychlé, a navíc skoro zadarmo. Zapomeňte na chemické doplňky stravy plné leštidel a sorbanů, využijte něco, co vás nastartuje a zlepší zdraví, což se o chemických vitamínech říci nedá.

Co udělat, aby byla moje imunita pevná jako skála?

Jakmile se vrátíte domů z práce, napusťte si lavor studené vody nebo klidně kýbl či jinou nádobu a namočte si do něj nohy. Na malou chvíli to bude možná nepříjemné, ale věřte, že to vašim nohám a celému zdraví jedině prospěje. Navíc budou vaše chodidla odpočatější a vy budete uvolněnější.

Jen a pouze studená voda

Nepřihřívejte si vodu, zdůrazňujeme, že musí být studená, ani vlažná. Ať už jste se rozhodli nohy namočit do vany, kýblu, lavoru či kamkoliv jinam, nechte je namočené ve studené vodě pouze na patnáct minut, ne déle. Po této lázni si osušte chodidla a ihned je zahřejte. Nejlépe však vlněnými ponožkami. Dbejte na to, abyste se řádně prohřáli a tento postup opakovali každý den, a to nejlépe navždy. Váš imunitní systém bude pevný a jen tak něco vás neskolí, což se jistě v této covidové době hodí. Pokud jste chytili rýmu, zkuste tuto metodu, bude prospěšná. Vaše tělo teď momentálně potřebuje posílení imunity víc než kdy jindy. Namáčení nohou byste při nachlazení měli opakovat alespoň třikrát denně. Dr. Sergey říká: nebojte se otužování nohou, i když máte rýmu. Rýma není nemoc a výsledek bude velmi prospěšný.    

👍 Tento návod je užitečný