Domácí masky na obličej, které vás zbaví převislé kůže, či vrásek. Jako bonus dodají tváři potřebnou elasticitu pro mladistvý vzhled

0
(0)

Dalibor , 10. 02. 2020

Nemůžeme se vyhnout změnám souvisejícím s věkem. Je pravda, že můžeme stárnout pomalu, ale nikdy se tento proces nezastaví. Říká se, že v každém věku musíme být schopni přijmout sebe tak, jací jsme.

To však neznamená, že byste se měli vzdát péče o sebe . Doporučujeme vám jednou za čas si vytvořit skvělé masky na obličej. My vám přinášíme pár tipů. S pomocí masek s vhodně vybranými složkami, můžete zvýšit elasticitu pokožky a postupně upravovat její kontury, zda zbavit se převislé kůže a tucet vrásek.

Smetanová

Použijte kysanou smetanu. Smíchejte lžíci mléčného výrobku s lžičkou citronové šťávy. Aplikujte masku na obličej a vydržte půl hodiny. Dokonce můžete přidat pár kapek esenciálního oleje z pomeranče nebo levandule.

Ovesná

Na posílení epidermální vrstvy, smíchejte pár polévkových lžic ovesných vloček se 100ml vroucí vody. Přidejte vyšlehané bělmo a tekutý med. Směs odložte na 20 minut a pak si ji naneste na pokožku a nechte působit půl hodiny. Doporučuje se po této masce umýt mlékem.

Bílkovinná

Obyčejné bělmo zvyšuje elasticitu pokožky a zaručuje její okamžité vypínání. Smíchejte bělmo s 0,5 čajovou lžičkou vitamínu E a několik kapek pomerančové nebo citrónové šťávy. Směs vmasírujte na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Když zaschne, opláchněte obličej teplou vodou a aplikujte hydratační krém.

Cukrová-žloutková

Pro rychlé omlazení použijte následující masku na upnutí oválné obličeje: rozšlehejte žloutek se lžičkou cukru. Naneste směs v kruhovém pohybu na kůži a nechte působit 7 minut. Opláchněte teplou vodou a použijte krém.

Banánová

Tento domácí krém na obličej je vhodný pro každodenní použití a vyživuje pokožku množstvím užitečných látek. Vidličkou rozmíchejte polovinu zralého banánu. Přidejte 2 polévkové lžíce plnotučné sladké smetany. Míchejte do hladka. Přidejte tobolky vitamínu E a masku aplikujte na tvář po dobu jedné hodiny.