Doktoři vypustili ven článek, že kombinace těchto 3 potravin vám vrátí zrak a vyčistí játra

0
(0)

Dalibor , 24. 01. 2020

Stres, nedostatek fyzické aktivity, špatná strava a toxiny v životním prostředí přispívají k rozvoji chronických onemocnění. Podle centra pro kontrolu a prevenci může riziko vzniku chronických onemocnění, jako je srdeční onemocnění, cukrovka, rakovina a mrtvice, tím, že že zvolíme méně škodlivý styl života. 

CDC říká, že nedostatek pohybu a fyzické aktivity, zlí výživa, kouření a nadměrné pití alkoholu způsobuje mnoho nemocí.

Jednoduché změny ve vašem životním stylu mohou znamenat roky pro váš život. Chcete-li začít, měli byste se rozhodnout jíst organické produkty, rostlinná jídla, pravidelně cvičit a vyhnout se cukru, alkoholu a kouření.

Kombinace těchto tří potraviny vám může pomoci zlepšit vaše zdraví, zlepšit funkci jater a dokonce zlepšit váš zrak. Vůbec není na škodu, pokud přidáte
tyto 3 jednoduché potraviny do vaší stravy a výhody vás překvapí.

Jezte více mrkve

Všichni víme, že mrkve jsou dobré pro vaše oči. Je to proto, že mrkev obsahuje vatamin A. Tento vitamín je nezbytný k tomu, aby pomohl očím přeměnit světlo na signál, který přenáší do mozku.

Jezte více červené řepy

Červená řepa je plná antioxidantů a protizánětlivých látek, které pomáhají očistit játra, posílí funkci mozku a také zlepšit krevní oběh a vyvážit krevní tlak.

Jezte více pomerančů

Jeden velký pomeranč má 163% denních potřeb vitamínu C. Tento vitamín je důležitý pro vaše tělo, protože vstřebává železo a je také rozpustný ve vodě. Podporuje
žravé růst a vývoj. Protože vaše tělo nevytváří ani neuchovává vitamin C, je důležité tento vitamín zahrnout do stravy. Navíc pomeranče chrání i před mrtvicí.

recept:

  • 2 mrkve
  • 1 červená řepa
  • 4 pomeranče

postup:

Smíchejte přísady do mixéru a tento džus potom ihned vypijte. Měl by být konzumován každé ráno na prazno žaludek, aby pomohl vyčistit tlusté střevo a játra.

👍 Tento návod je užitečný