Doktoři mi nedávali šanci na život. Pomohl mi až tento recept

0
(0)

Dalibor , 19. 05. 2021

Příběh této starší ženy vás rozhodně dostane. Onkologicky nemocní pacienti jsou totiž často odkázáni na vědomí, že už jim nezbývá moc času na život. Takto děsivou prognózu měla i žena dnešního příběhu. Dokázala se však zachránit zajímavým receptem, který jí dodal několik let života navíc.

V roce 1985 byla žena po dvou operacích. Po nich však bylo doktory jasně řečeno, že nezvládli odoperovat veškerá rakovinová ložiska a že je na záchranu již pozdě. Tehdy jí dávali maximálně 10 dní života. V tu chvíli se samozřejmě ženě zhroutil celý svět. Nechala se propustit z nemocnice a šla domů.

Doma si vzpomněla na starý recept

Doma žena ležela a mlčky přemýšlela, co se svým krátkým životem ještě zmůže. Vzpomněla si však na dávný recept, jehož hlavní složkou byla aloe vera. Ostříhala všechny listy asi čtyřletých aloe vera, které měla doma. Z listů odstranila trny a rozemlela listy v mlýnku na maso. Po rozemletí získala asi dva litry řídké hmoty, ke které přidala ještě tři kilogramy medu a dvě lahve červeného vína.

Výsledný roztok nechala chvíli macerovat a poté přelila do menších, dobře uzavíratelných nádob. Skladování v lednici je určitě v takovém případě vhodné. Třikrát denně tato starší dáma pila tento roztok po lžíci.

Zázraky se dějí

Výsledek byl už po pár dnech neuvěřitelný. Žena se cítila o dost lépe a když po pár týdnech dorazila na kontrolu na oddělení onkologie, lékaři nevěřili výsledkům vyšetření. Ve chvíli, kdy “beznadějný případ” propustili domů “na smrt”, měla žena diagnostikovanou rakovinu dělohy v rozpadu a poslední fázi. Po tomto přípravku byla žena zázračně zdravá a dokonce přibrala 22 kilogramů.

Co ještě léčí tato směs?

Stejný recept dokáže vyléčit i další velká onemocnění. Poradí si například s tuberkulózou, žaludečními vředy, gynekologickými problémy s bolestí hlavy či zubů. Směs můžete brát také preventivně, stejně jako tato vyléčená pacientka, které je dnes již 78 let.