Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že vám k tomu bude stačit jen 12 minut vašeho času denně, budete chtít toto cvičení ihned vyzkoušet. Jak vypadá cesta k dokonalé kráse?

0
(0)

Dalibor , 11. 03. 2020

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst, které se dají označit jako takzvané problémové partie. Je to nejen oblast břicha, ale je to také oblast zadku, stejně jako se jedná o nohy. Konkrétně tedy stehna. Pokud máte problémy s přebytečnými tukovými zásobami právě na tomto místě, je vhodné začít cvičit. A jak? To nejlepší a nejefektivnější cvičení vám představíme.

Zapomeňte na posilovnu. Cvičit budete doma

Myslíte si, že cesta ke krásným nohám je spojena s tím, že budete trávit dlouhé hodiny v posilovně? Rozhodně ne. Ostatně i proto, že klasické posilování je vhodné spíše na nabírání svalové hmoty než k tomu, že byste spalovali tukové zásoby. Správnou metodou je cvičení, které je zaměřeno pouze na danou oblast a které zajistí zahřátí vašich nohou a zvýšení tepové frekvence. Tak se tuky spalují nejlépe. Navíc nezapomínejte na to, že cvičit můžete jednoduše iu vás doma.

Stačí jen 12 minut denně

Zapomeňte na dlouhé hodiny v posilovně, protože toto cvičení je unikátní i z toho důvodu, že je hotové velmi rychle. Jakékoliv cviky které bude nutné zvládnout stihnete v opravdu krátkém intervalu. Tím je pouze 12 minut. Takto krátký čas si během dne jistě najde každá z vás, že je to tak? I přes to, že budete

cvičit jen krátkou chvilku si můžete být jistá, že už po prvních týdnech uvidíte jasně viditelné výsledky. Tukové zásoby budou ubývat a vaše nohy budou hezčí.

Jak na to? Video vám pomůže

Chcete vědět, jak na dané cvičení? Následující video vás provede všemi jednotlivými cviky, které je pro dokonalý výsledek vhodné opakovat každý den. Dozvíte se nejen to jaké druhy cviků střídat, ale dozvíte se i to, jak cviky provádět správně.

Podpořte své hubnutí

Své hubnutí, tedy svou cestu k dokonalé postavě můžete samozřejmě i podpořit. A jak na to? Je to velmi jednoduché. Stačí upravit svou stravu. Primární si hlídejte příjem kalorií, který by nikdy neměl přesahovat váš výdej. Také se zaměřte na snížení sacharidů, tuků i soli z vašeho jídla. K tomu všemu přidejte více bílkovin a snažte se o konzumaci potravin, které dokáží zrychlovat váš metabolismus. Toto vše dohromady je zárukou těch nejlepších možných výsledků.