"Do kávy mléko = na rakev víko!" Mudr. Ján Miklánek varuje před pitím kávy s mlékem ...

0
(0)

Dalibor , 24. 01. 2020

MUDr. Jan Miklánek: Neměl jsem o tom psát, protože by to vzbudilo paniku mezi českým i Slovenské lidem! Betalactoglobulin - nacházející se v kravském mléce - se s kofeinem navazuje na sloučeninu, která dráždí sliznici tlustého střeva a napomáhá ke vzniku RAKOVINY v této lokalitě!

Proto jsme jedni nejvíce postiženi na světě rakovinou tlustého střeva a konečníku. Zase jsem měl pravdu! Říkám to již 15 let a mluvím stále -

NEPIJTE TO KAFE S MLÉKEM!

Řekněte to tedy všem známým, na kterých vám záleží! Silně varující lékařské a biologické vysvětlení PROČ. Kombinace černé kávy a tuku z mléka, smetany apod., Totiž na celé naše tělo nepůsobí ani trochu příznivě.

Jak tato kombinace působí?


Působí totiž velmi špatně na dvanáctník (čili duodenum), který pak v křečích stáhne své hladké svalstvo a následně začne vyřazovat z provozu pankreas. Dále pak zablokuje i celý žlučník. Žlučník je vlastně zásobní skladiště žluči v našem organismu.

Žluč se má samočinně do trávicí soustavy uvolňovat pokaždé když sníme cokoli mastného, ​​aby ten přijatý tuk byl pro správné následné strávení předem dostatečně emulgovaný.

Pokud nám ale žlučník z jakéhokoliv důvodu řádně nefunguje, máme zaděláno na mnohé další zdravotní problémy označované dnes za běžné civilizační choroby.

Snad největším problémem je, ale nulová osvěta, že se toto opravdu varující vědecké poznání zpravidla dozvídáme, až když je nám již 70 let av průběhu předešlých padesáti let jsme oblíbenou kávu tak rádi popíjeli právě s mlékem či smetanou, protože jen tak nám to chutnalo a obchody jsou toho doslova plné. Křeče a bolesti se pak za čas objevují i ​​v oblasti bederní páteře, kdy chronický nedostatek žluči ve střevech způsobuje až bolestivou zácpu.


 
Žluč, která se nedostane do dvanáctníku, se usazuje s výraznou bolestí právě u vývodu žlučníku a tvoří se tam nejprve žlučový písek.

Samozřejmě později se mohou vytvářet až opravdu velké a životu nebezpečné žlučové kameny, které nakonec žlučník úplně ucpou. Z čínské medicíny se dozvídáme, že Meridiánová spojnice nemocného žlučníku prochází všemi velkými klouby našeho organismu (kyčle, ramena, kolena) a způsobuje jejich silné bolesti, až chronickou nehybnost.

Chybějící slinivkových šťávy způsobují ve střevech velmi silné nadýmání (meteorismus). Vracející se žlučí reaktivovaný žaludeční šťávy pak silně poškozují už i samotný slinivku a právě tak potom vzniká stále se rozmáhající cukrovka (diabetes mellitus). Co je ve své podstatě jen velmi málo nebo zcela nefunkční pankreas, protože se v ní pak následkem prodělaných poleptání žaludeční kyselinou a následných zánětů již netvoří v patřičném množství, nebo vůbec, velmi důležitý hormon inzulín.

Takto mj je ochromena i činnost mnoha dalších sliznic v celém těle. Káva navíc obsahuje velké množství velmi agresivní kyseliny šťavelové. A když ledviny tuto látku nestačí dostatečně rychle vylučovat prostřednictvím moči, pak se snadno vytvoří z přítomných krystalků kyseliny šťavelové nejdříve močový písek.

Později se ale vytvářejí také obrovské, vysoce bolestivé a zároveň i rizikové močové kameny. Pokud je totiž v našem organismu neustále přítomny příliš velké množství kyseliny šťavelové, přes tlusté střevo se následně vstřebává zpět do těla a usazuje se i do kloubů a svalů. Dochází tak k silným bolestem (vnímaným zejména v noci) jako v oblasti páteře, jakož i v oblasti velkých kloubů. Tímto způsobem vzniká i velmi podobné, vysoce bolestivé a pohyb omezující onemocnění, jako je dna.

Závěr


Pokud tedy alespoň trochu myslíte na své pozdější zdraví, popíjejte své oblíbenou kávičku zásadně bez mléka či smetany a jen v malém množství. A s ní, nebo hned po ní, si už zásadně nikdy nedopřávejte šlehačku, či dokonce nějaké vysoce kalorické, tedy zejména silně omaštěné zákusky, či koláčky.

👍 Tento návod je užitečný