Pila jsem tento nápoj po dobu 7 dní a spálila jsem velké množství tuku na břiše a v bocích.

0
(0)

Dalibor , 02. 09. 2020

Obezita je jednou z nejzávažnějších civilizačních chorob, která v dnešní době postihuje prakticky všechny demografické skupiny obyvatelstva. Její rozvoj podporuje řada faktorů, kterými jsou především sedavé zaměstnání, celkově snížená míra denního pohybu a také konzumace nezdravých či málo výživných potravin a jídel či nápojů obsahujících spoustu cukru a nezdravých tuků. Zvyšující se tělesná hmotnost nejenže zpomaluje celý organismus, ale může také vést k dalším mnohem závažnějším chorobám s fatálními následky. Chcete-li se vyvarovat obezity, měli byste dodržovat několik specifických zásad, které nejenže podpoří vaši snahu o atraktivní vzhled, ale zároveň pomohou vašemu tělu lépe fungovat a udržovat si kondici i pro náročnější fyzické nebo stresové situace. Chcete-li dosáhnout výborných výsledků v krátkém čase, připravte si následující nápoj, který pomáhá spalovat kalorie v průběhu spánku.

Nápoj podporující spalování kalorií

Tento nápoj je velmi výhodný zejména v případě, že nemáte možnost trávit dlouhé hodiny v posilovně či vedete náročný pracovní život. K jeho přípravě potřebujete následující:

  • skořici
  • ocet
  • citronovou šťávu
  • strouhaný zázvor
  • med

Příprava nápoje je velmi jednoduchá vyžaduje pouze smíchání všech uvedených ingrediencí s vodou. Nápoj se pak nechá v lednici luhovat. Konzumace se provádí denně vždy před spaním – alespoň jeden šálek.

Účinky nápoje

Budete překvapeni, jak rychle se vám podaří hubnout běžnými metodami, zejména pokud společně s konzumací nápoje začnete do svého života pomalu zavádět alespoň krátké denní cvičení. Hlavním účinkem nápoje je totiž urychlování metabolismu a podpora trávení, jež jsou realizovány především v průběhu spánku. Pokud zároveň s konzumací nápoje přizpůsobíte svou životosprávu zdravějšímu životnímu stylu, pomůže vám pravidelná konzumace nápoje zbavit se přebytečných kilogramů v relativně krátkém období.