Díky těmto 6 potravinám se zbavíte všeho nikotinu v těle jen za 4 dny!

0
(0)

Dalibor , 24. 01. 2020

Kouření škodí zdraví - to ví každý. Všichni si to vždy uvědomujeme, ale jsou mezi námi fanatici kouření, kteří se tohoto strašáka nedokáží zbavit.

Nikotin způsobuje totiž rychlý nárůst krevního tlaku a vážné poškození plic.

Navíc i když kouřit úplně přestanete, účinek nikotinu trvá ještě několik let a zcela vyčištění od kouření může trvat i 10 let.
Co pomáhá nejlépe vyloučit Nikotin z vašeho těla? Pouze opravdu zdravá strava.

Těchto 6 potravin vám vyčistí plíce od víceletého kouření!

Brokolice

Je bohatá na vitamin C a B5. Kouření snižuje hladinu vitamínu C v těle. Jezte více brokolice, snížíte tím obsah nikotinu ve vašem organismu.

pomeranče

Pomerančová šťáva je bohatá na vitamin C. Pravidelná konzumace pomerančů zrychlí váš
metabolismus a sníží stres.

mrkvová šťáva

Pokud kouříte, měli byste vědět, že s každou zapálenou cigaretou zůstane nikotin ve vašem těle po dobu tří dnů. Nikotin poškozuje také kůži. Mrkvová šťáva je dobrá pro pokožku a je bohatá na vitaminy A, C, K a B, které prokazatelně působí na odbourávání nikotinu z těla.

špenát

Špenát je jednou z nejzdravějších zelenin, protože nejen že je bohatý na vitamíny, ale obsahuje i velké množství kyseliny listové.

kiwi

Toto zázračné ovoce vám pomůže eliminovat nikotin z těla. Kiwi je bohatý zdroj vitamínů A, C a E. Při kouření se hladina těchto vitamínů snižuje.

Voda

Kouření tělo dehydratuje. Podle řady vědců můžete přestat kouřit a eliminovat nikotin z těla tím, že budete pít hodně vody.

 

👍 Tento návod je užitečný