Zázračné využití dětského pudru o kterém jste určitě nevěděli, ale měli byste se je naučit.

0
(0)

Dalibor , 14. 11. 2020

Pudr můžete používat různými způsoby a nemusíte se zaměřovat pouze na děti. Někteří lidé zkoušejí věci, a potom se se svými tipy svěřují světu, aby pomohli ostatním, kteří mají podobné problémy.

Ledovou vodou a pudrem obličej omládne

Blogerka Joan C. si například ošetřuje pleť ledovou vodou a poté použije dětský pudr na celou tvář. Bylo vidět, co její pletí pudr udělá a proto se rozhodla, že se tímto pokusem podělí na internetu. Póry v obličeji se zmenšily, kůže vypadala napnutě a také měla svěžejší vzhled na první pohled.

Stačilo jen ochladit si obličej ledovou vodu, poté se nalíčit a Joan C. byla překvapená, že líčení vydrží mnohem déle. Tento trend líčení začal v Koreji a později se rozšířil do Spojených států a dále do celého světa.

Každá žena by měla tento trik vyzkoušet, aby zjistila, jestli opravdu funguje. Mnoho z nich potvrzuje jeho účinnost, a rozhodně záleží na každé z nás, zda se odváží ledovat svůj obličej a následně dětský pudr používat.

Pudr využijete i v běžné domácnosti

Pokud je vám v létě horko a chcete večer pod studenou peřinu, můžete pudr nasypat na povlečení a tím ho ochladit. Zbaví vás také zápachu. Zkoušeli jste pudrem rozmotat řetízek? Zná to snad každá žena. Na uzel nasypte trochu pudru, a dávejte pozor, aby se dostal opravdu všude. Řetízek se uvolní a bude snažší ho rozplést. Využít ho můžete také na:

  • Navlékání kožených rukavic
  • Odstranění mastných skvrn na oblečení
  • Vrzající podlahu, stačí ho nasypat na spáry
  • Repelent, který si poradí s mravenci a jiným hmyzem

Pokud potřebujete jen osvěžit oblečení nebo i koberce, můžete použít dětský pudr. Dokáže totiž neutralizovat pachy i od cigaret nebo moči. Zachrání také knihy, které jsou napadené plísní. Knihu nejdříve vysušte a poté mezi stránky nasypte pudr. Nechte několik hodin ve vzpřímené pozici a poté jen vyklepejte. Kniha bude jako nová.

Pro ty, kteří trpí odřeninami například na vnitřní straně stehen, také může pomoci dětský zásyp. Pokud chcete jít běhat, stačí pudr nasypat na plochy nohou, které se odírají.