Už rok nevím co je zácpa. Zkuste i vy jíst toto po dobu 3 dnů a budete ohromeni co vyjde z vašeho těla.

0
(0)

Dalibor , 09. 07. 2020

O detoxikaci neboli očistě organismu jste již jistě slyšeli nebo četli. Jedná se o několik tisíc let starou metodu, jejímž cílem je celkové očištění našeho těla od všech škodlivých látek a toxinů, kterými je zanesené. Tyto toxiny se do našeho organismu dostávají mnoha způsoby, například z potravy, léků, kosmetiky i z ovzduší.

I když určitá přirozená detoxikace probíhá v našem těle neustále, zejména prostřednictvím střev, jater a ledvin, našemu tělu často nestačí, zejména pokud žijeme nezdravým životním stylem. To, že je očista našeho organismu nedostatečná, nám následně naše tělo dává najevo různými způsoby, například únavou, zažívacími problémy, nespavostí, psychickými problémy či problémy s pletí. Léto je ideální dobou k tomu detoxikaci našeho organismu pomoci. Není na tom nic složitého, stačí si dopřát naší třídenní očistnou kúru.

Očistěte své tělo pomocí salátu

Příprava tohoto salátu je velmi jednoduchá, budete potřebovat pouze zelí, červenou řepu, mrkev, citronovou šťávu a olivový olej. Všechny tyto ingredience jsou velmi bohaté na nejrůznější zdraví prospěšné látky, jako jsou vitaminy, minerály, antioxidanty či vláknina. Zeleninu, tedy zelí, řepu a mrkev, nakrájejte či nastrouhejte a smíchejte v poměru 3 : 1: 1. Následně do vzniklé směsi můžete přidat trochu petržele či celeru a vše zakončete pokapáním trochou citronové šťávy a olivového oleje. Důležité je nepřidat do salátu žádnou sůl.

Takto připravený salát vložte do ledničky a jezte ho k večeři tři následující dny. Tento salát pomůže vašemu tělu zbavit se nejen veškerých toxinů, ale také nadměrně zadržené vody. Kromě toho můžete detoxikaci podpořit také tím, že každý večer svému tělu dopřejete horkou koupel, která podpoří cirkulaci krve, a povede tak k rychlejšímu odstranění toxinů pocením. Vyzkoušejte a uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrození a nabití novou energií a vitalitou.

👍 Tento návod je užitečný