Detoxikace a kompletní vyčištění jater díky tomuto známému ovoci. Zkuste to i vy.

0
(0)

Dalibor , 24. 09. 2020

Detoxikace je poměrně známý pojem. Někdy je znám také pod označením vyčištění organismu, což mnohem lépe naznačuje, co se v těle děje. Jsou z něho vyloučeny různé cizorodé látky, které v něm nemají co dělat. A organismus potom funguje podstatně lépe. Detoxikace jako taková může být komplexní, stejně jako ji lze zacílit i na určitou oblast těla. My se podíváme na to, co dělat pokud chcete detoxikovat svá játra.

Pomůže známé ovoce

Není třeba hledat jakoukoliv chemii, nebo snad drahé nebo nedostupné nápoje či preparáty. Jediné, co budete pro detoxikaci jater potřebovat, jsou rozinky. Ty dnes koupíte v jakémkoliv obchodě za pár korun. Málokdo ví, že jsou skvělým zdrojem antioxidantů, ale i vitamínů, stejně jako minerálů. Také se pozitivně podepisují na vylučování vody z těla, prospívají kloubům a mají v sobě vlákninu, která pomáhá trávení. V neposlední řadě jsou i dobrým zdrojem energie. Je tedy jasné, že prospějete nejenom játrům.

Díky pozitivnímu vlivu na játra se pochopitelně dostaví řada dalších benefitů, jako je boj proti infekcím, jako je správné vylučování žluče, vstřebávání různých prospěšných látek, ale dojde také k efektivnějšímu zachytávání látek špatných.

Jak na to?

Připravte si takzvanou rozinkovou vodu, která se stane správným detoxikačním nápojem. Potřebovat budete jenom půl šálku rozinek a dva šálky vody. A to je vše. Obojí smíchejte a v hrnci přiveďte k varu. Následně vařte asi 20 minut a poté přelijte do nádoby, kde nechte přes noc směs odpočívat.

Následující den ráno je detoxikační nápoj z rozinek připraven ke svému použití. V tu chvíli byste měli tekutinu vypít a rozinky sníst. Alternativně je možné připravit alternativu smoothie, rozmixováním. Důležité je vypít tento nápoj hned po probuzení, na lačno. Pít ho stačí vždy jednou do týdne, po dobu jednoho měsíce. Tento postup by měl vést k tomu, že vaše játra budou čistější a tím i lépe fungovat.