Detoxikace jater snadno a rychle. Stačí voda a známé sušené ovoce

0
(0)

Dalibor , 25. 09. 2020

Játra jsou velmi důležitým orgánem našeho těla. Někteří je nazývají jako síto, nebo také jako určitý filtr, který dokáže zachytávat škodliviny. Je jasné, že čím více jich je, tím mohou být játra více namáhána. A zapomenout nesmíme ani na to, že i když mají schopnost regenerovat, je vhodné jim v tom čas od času pomoci a vyčistit je od všeho, co jim škodí.

Detoxikace jater je jednoduchá

Mnozí lidé si myslí, že detoxikace jater je náročný a komplikovaný postup. Opak je ale pravdou, jelikož obvykle stačí pouze pít jednoduchý nápoj, který tělu dodá vše potřebné právě k očistě tohoto důležitého orgánu. My se na jeden takový unikátní nápoj podíváme. Jeho základem je ovoce, které většina lidí velmi dobře zná.

Použijte rozinky

Základem detoxikace jater je takzvaná rozinková voda. Právě sušené ovoce je totiž unikátním pomocníkem v tom, jak prospět tomuto důležitému orgánu. Díky tomu mohou játra lépe zachytávat škodliviny, mohou bránit před infekcemi, zajistí se lepší proces související s enzymy a bílkovinami, stejně jako dojde k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Navíc jsou rozinky i velmi dobrým zdrojem energie, což se hodí pro běžný den a jeho bezproblémové zvládnutí.

Jak na to?

Velmi jednoduše, protože potřebovat budete pouze dvě naprosto běžné věci. Jedna vám teče z kohoutku a druhou můžete koupit i v tom nejmenším obchodě s potravinami. Abychom byli konkrétní, tak si připravte:

  • ½ šálku rozinek
  • 2 šálky vody

A postup? Jako první rozinky opláchněte a nechte je okapat. Následně je vhoďte do požadovaného množství vařící vody. Takto je vařte 20 minut, potom stáhněte ze sporáku a nechte přes noc louhovat. Druhý den ráno je detoxikační nápoj připraven k použití. Po probuzení, na lačno, danou vodu vypijte. Rozinky následně použijte jako součást své snídaně. Tento stále stejný postup opakujte pravidelně jednou do týdne a zhruba za měsíc by mělo být vašim játrům o poznání lépe, což jistě poznáte i na fungování vašeho organismu.