Děti se jí smáli ve škole kvůli tomu, že jí vypadávaly vlasy. Dnes vyhrává soutěže krásy!

0
(0)

Dalibor , 06. 06. 2024

Jessica-Mae Harnettová musela celé své dětství bojovat s útoky svých vrstevníků. Příčinou šikany byl problém s vlasy, které vypadaly ve velkém množství. Ale toto onemocnění se zastavilo a tato mladá dáma se změnila v krásku, která nyní vyhrává soutěže krásy.

Takto vypadala Jessica kdysi

Jessica May Harnett žijící v Anglii měla těžké dětství. Prakticky všichni její kolegové a kolegové ji škádlili kvůli problémům s vlasy. Na dívčině hlavě se často objevovala holou hlavu a vždy se jí zeptali, jestli nemá rakovinu.

Lékaři to dávali za vinu stresovému prostředí

"Když jsem poprvé ztratil téměř všechny vlasy, lékaři řekli, že to bylo všechno kvůli stresu." Ale pak mi byly jen tři roky, tak o co jsem se pak měl bát? “

Když se Jessica May snažila skrýt svůj problém a zastavit příval vtipů, schovala svou plešatost pod paruku, bohužel ji spolužáci nenechali odpočívat a sundali jí falešné vlasy z hlavy a ponižovali ji před celou školou. Podle samotné dívky její problémy s vlasy trvaly od 3 do 12 let. Rodiče ji samozřejmě vzali k lékařům, ale žádná léčba jí nemohla pomoci.

Všechno se změnilo ve škole

V mladém věku toto onemocnění dívce nevadilo, ale když chodila do školy, její život se změnil v noční můru. Lze si jen představit, co ta dívka tehdy cítila, a soudě podle jejích slov vyronila spoustu slz.
"Česala jsem si vlasy a sledovala, jak padají na podlahu." Bylo to hrozné, pořád se mi smáli. “

Harnettova sebeúcta klesla na dno v důsledku neustálého ponižování. Uzavřela se do sebe, neopustila dům a neměla přátele. Není známo, jak by tento příběh skončil, ale díky kompetentní léčbě a lékům se její stav vlasů postupně zlepšoval.

Její sebeúcta klesla na nulu

"Moje sebeúcta klesla na nulu." Lidé si vždy mysleli, že se mnou něco není v pořádku nebo že jsem nevyléčitelně nemocný. ““ Jessica May se postupem času změnila ze šedé myši na skutečnou krásku a s vlasy se jí vrátilo sebevědomí. Skutečným štěstím této dívky je, že její nemoci zmizely. Samozřejmě musí pít vitamíny, ale už si nestěžuje.

Chce se stát MISS Anglie

Nyní se Harnett účastní soutěží krásy a neustále přitahuje pozornost mužů. Dívka sní, že se jednoho dne stane Miss Anglie a udělá vše pro to, aby se to stalo.