Co se stane s tělem, pokud začnete používat jedlou sodu: Váš život se nadobro změní

0
(0)

Dalibor , 19. 02. 2020

O úžasných zdravotních přínosech sody jste už určitě slyšeli, či dokonce ji i vyzkoušeli. Jde o jednu z nejlevnějších a současně nejefektivnějších přírodních léčivých látek.

Na zlepšování lidského zdraví má přímo zázračný vliv, a to v mnoha směrech. Léčí různá onemocnění a odstraňuje zdravotní problémy tím, že neutralizuje překyselení, které je častou příčinou mnoha nemocí.


Jedlou sodu si dokáže vyrobit i naše tělo v ledvinách.

 

Překyselení těla však může být v dnešní přechemizovaná době plné toxinů tak výrazné, že si ledviny nedokáží vyrobit dostatečné množství. No a tehdy je třeba ji tělu dodat z venku.

Pojďme se nyní blíže podívat na způsoby, jak využít ohromný léčivý potenciál sody.

1. Vypijte sklenici vody s trochou rozpuštěné sody (1 čajová lžička), abyste zmírnili bolesti a záněty kloubů.

2. Konzumujte pravidelně malé množství sody, abyste podpořili činnost svých ledvin, neutralizovaly překyselení a pomohli ostatním orgánům odstranit kyseliny ven z těla (ne však více než 1 čajovou lžičku najednou a 3 čajové lžičky za den).

3. Vypijte sklenici vody s 1 čajovou lžičkou sody, abyste neutralizovaly pálení žáhy, bolesti žaludku nebo křeče při žaludečních vředech. Nedělejte to však dříve než 1 hodinu po jídle, abyste nebránili trávení (žaludeční kyseliny jsou potřebné pro správné trávení potravy).


4. Přidejte ráno do sklenice vlažné vody 1/2 čajové lžičky sody a vypijte to. O půl hodinu udělejte totéž, akorát s vodou a citronovou šťávou. Soda bikarbóna i citron působí na tělo zásadotvorně (i když citron je kyselý) a pomáhají tak předcházet různým onemocněním.

5. Vyrobte si roztok z 2 dcl vody a 2 čajových lžiček jedlé sody a 3 krát denně ho kloktejte pokud máte špatný dech v ústech. Dělejte to až do vyřešení problému. Pokud by to nepomáhalo, původ špatného dechu bude zřejmě v žaludku.

6. Podle Dr. Tulia Simonchiniho, soda bikarbona dokáže vyléčit rakovinu. Existuje několik receptů, například kombinace jedlé sody s javorovým sirupem nebo její pravidelné užívání za účelem odstranění překyselení těla, které často bývá příčinou rakoviny.

7. Vyrobte si pastu z stejného množství vody a jedlé sody.

 

Tuto pastu si natírejte na pokožku a vyléčte ekzémy, vyrážky, akné, popáleniny od slunce či jiné kožní problémy.

 

8. Pastu z předešlého bodu můžete také použít na zjemňování pokožky například na loktech či jiných místech, kde je pokožka zhrubělá.


 
9. Smíchejte med se sodou a s touto směsí odstraňte mykózu na nohou.

10. Smíchejte 1 čajovou lžičku sody, 1 čajovou lžičku medu a 2 dcl čisté vody. Pijte to 1 až 2 krát denně při problémech s candidou (kvasinkovou infekcí).

11. Směs sody a vody v poměru 1: 1 je výborný prostředek na přírodní peeling. Jemně si touto směsí masírujte místa, kde chcete odstranit odumřelé vrchní vrstvy pokožky.

12. S toutéž směsí si můžete mýt zuby, abyste je vybělili a také odstranili infekce v ústní dutině. Dělejte to však jemně, aby zrna sody nepoškodily zubní sklovinu a nedělejte to častěji než 3 krát týdně.

13. V lavoru teplé vody rozřeďte pár polévkových lžic sody, přidejte pár kapek éterického oleje a namočte si do toho nohy na 15 až 20 minut. Pomůže vám to odstranit zápach nohou a houbovité infekce na pokožce a nehtech.

14. Pomocí pasty vyrobené ze sody a vody v poměru 1: 1 můžete zmírnit štípance a kousnutí hmyzu.

15. Tutéž pastu si naneste na pokožku hlavy a nechte ji působit 5 až 10 minut. Pokud to budete dělat alespoň 2 krát týdně, pomůže vám to zbavit se lupů a svědění.