Odhalte tajemství o sobě samém podle toho, jaký máte tvar ruky. Věřte, že budete překvapeni.

0
(0)

Dalibor , 20. 01. 2021

Jaký tvar má Vaše ruka může vypovídat o mnohých složkách Vaší osobnosti. O naší osobnosti může vypovídat znamení, ale třeba i vzhled našeho pokoje, způsob vedení si poznámek, zaznamenávání důležitých věcí a tvar naší ruky. Podle jejího tvaru rozlišujeme čtyři typy, a to:

  • ruka země
  • ruka vody
  • ruka kovu
  • ruka ohně

Jakou osobností je člověk s rukou země

Ruka země se vyznačuje tlustými prsty a širokou dlaní. Pokud máte tento tvar ruky, jste člověkem pokorným, otevřeným a čestným. Zároveň jsou to vlastnosti, kterých si ceníte na druhých lidech. Jste člověkem opatrným a rozvážným, který než něco udělá, pořádně zváží rizika, podmínky a přínos. Pokud svůj čin vyhodnotíte pozitivně, jdete do toho. V ten moment se do toho opřete a v případě nesnází Vám nedělá problém požádat druhé o pomoc.

Co můžete očekávat od člověka s rukou kovu

Lidé s širokou dlaní se vyznačují také širokým okruhem věcí, které jim nejsou cizí. Jedná se o lidi zručné a šikovné, kteří Vám mohou v mnohých věcech pomoci. Když se dostanete do nepříjemné situace, dokážete si poradit. Jste člověkem, který nevyužívá svých schopností a dovedností jenom sám pro sebe, ale pokud si řeknou, rád/a se s nimi podělíte a pomůžete.

Člověk s rukou vody

Dlaň člověka s rukou vody je široká s prsty roztaženými daleko od sebe. Pokud potkáte takového člověka, střetli jste se s nebojácným člověkem, který má ducha pro dobrodružství. Do všeho jde po hlavě, přes všechny překážky a bez ohledu na nebezpečí. Pokud se ale jeho přátelé ocitnou v nepříjemných a složitých situacích, zastaví se. V tuto chvíli dokáže být obrovskou oporou a velkým pomocníkem. Jedná se o člověka věrného svým přátelům, je jejich pravou rukou.

Charakter člověka s rukou ohně

Pro ruku ohně je typický úzký tvar dlaně s dlouhými prsty. Jedná se o extrovertního člověka, který se rád projevuje, rád navazuje kontakty, rád se předvádí a nebojí se nepříjemných až trapných situací. Je šťastný, pokud je obklopený spoustou lidí. Nejhorší je pro něj pocit samoty.

👍 Tento návod je užitečný