Pokud máte tyto čáry na dlaních, měli byste si přečíst něco o své osobnosti.

0
(0)

Dalibor , 14. 11. 2020

Říká se, že máme svůj osud vepsaný ve hvězdách. Na to má každý svůj názor, a nelze mu ho brát. Proč se však lidé odedávna snaží zjistit svoji budoucnost. Zda budou bohatí, jak dlouho budou žít, zda budou šťastní, zda potkají toho pravého. Někdo si nechá vyložit karty, jiný věří sedlině z kávy, kyvadlu, horoskopům, a přitom máme neustále u sebe další možnost, jak se dozvědět víc. A to věcí jsou naše dlaně. Když se na ně podíváte, jsou protkané čarami, které vedou všemi směry, jsou různě dlouhé, protínají se, nebo běží vedle sebe. Co člověk to originál. Stejně jako neexistují 2 stejní lidé, nemají 2 lidé stejné uspořádání čar ve dlani. A navrch se ještě liší čáry na levé a pravé ruce. Není tedy divu, že se snažíme z těchto čar vyčíst svoji životní dráhu. Pro někoho věc k zasmání, pro někoho dogma, přes které nejede vlak.

Co která čára znamená

Výkladů o významu čar není zrovna málo, ale základní je stejný všude na světě. Máme čáru života, bohatství, zdraví, partnerskou, štěstí. Pojďme se podívat na jednu z nich. Vezměte svoje ruce, dejte dlaně k sobě do stejné výšky, a nyní máte asi 1,5cm pod malíčkem čáru, která směřuje směrem k ukazováčku. Pokud jsou čáry na obou dlaních stejně vysoko, patříte mezi vyrovnané jedince, nejste emocionálně labilní, a jak se říká nelítáte od zdi ke zdi. Pokud hledáte partnera, tak hledejte se stejnými čarami. To však zjistíte jen tak, že si prohlédnete jeho dlaně.

Nevyváženost délky a umístění čáry

Pokud máte tuto čáru na levé ruce výš než na pravé, znamená to, že máte silnou osobnost, která se dokáže prosadit jak v práci, tak v partnerském vztahu. Váš partner by měl mít stejně umístěné čáry jako vy, a pak to bude dobrodruh, a možná také člověk z druhé strany zeměkoule. Určitě si říkáte, to je přeci nesmysl, tomu nevěřím. Zkuste ale zapřemýšlet, zda něco z toho k vaší osobnosti sedí. Ono to nikdy není tak, že tyto definice platí na 100 % lidí ve 100 % případů. Možná se celé věci zasmějete, a dále o ní nebudete přemýšlet.

Jak tedy na naše čáry ve dlaních pohlížet?

Všechny národy na světě se snaží přijít na to, jak být nesmrtelný, jak být bohatý a šťastný. Proto po celá staletí kvete obchod s věštěním. Byli a jsou mezi námi lidé, kteří do budoucnosti vidí. A to jsou nesporná fakta. Na začátku jsem psal, že každý z nás má svůj osud. To, co změnit nemůžeme, nikdy neuvidíme. Změnit lze jen to, co nám ukáží třeba naše dlaně. A pokud se nám ta možnost naskytne, za zkoušku nic nedáme.