Předpověď a horoskop na konec října podle známého astrologa Pavela Globose. Co nás ještě čeká a nemine?

0
(0)

Dalibor , 14. 10. 2020

Pokud vás zajímá, co vás čeká v měsíci říjnu, můžete si přečíst předpověď od jednoho z předních ruských astrologů, Pavla Globy. Samozřejmě můžete právem namítnout, že každý je strůjcem svého osudu a může jej svou aktivitou ovlivňovat, přesto však existuje určitá vyšší energie, která má obrovský vliv na život člověka a není špatné se seznámit s tím, jaké případné překážky může člověk očekávat a jak se s nimi co nejlépe vyrovnat, případně na co si dávat pozor.

Pokud jde o zvěrokruh, tvoří jej 12 znamení, která se dělí na dvě skupiny, a to mužskou a ženskou. Mezi mužská znamení patří:

 • Beran (21. 3. až 20. 4.)
 • Blíženci (22. 5. až 21. 6)
 • Lev (23. 7. až 22. 8.)
 • Váhy (23. 9. až 23. 10.)
 • Střelec (23. 11. až 21. 12.), a
 • Vodnář (21. 1. až 20. 2.).

Naopak ženská znamení tvoří:

 • Býk (21. 4. až 21. 5.)
 • Rak (22. 6. až 22. 7.)
 • Panna (23. 8. až 22. 9.)
 • Štír (24. 10. až 22. 11.)
 • Kozoroh (22. 12. až 20. 1.), a
 • Ryby (21. 2. až 20. 3.).

Znamení se dále dělí na 4 skupiny podle živlů, tedy ohně, země, vzduchu a vody.

Beran

Berani by se v první polovině října měli věnovat očitě jak duše, tak také svého bydlení. Je třeba s tím neotálet, a to ze tří důvodů. Tento očistný proces bude mít blahodárný vliv jak na dům či byt, tak na Berany i jejich blízké, kteří s ním toto obydlí sdílejí. Posílí se také jejich vzájemná důvěra a nezbude tak místo pro negativní myšlení a zbytečné obavy.

Druhá polovina října bude ve znamení snadnější mezilidské komunikace, což umožní také jednodušší navázání partnerského vztahu. V této době by měli Berani vyhledávat společnost ostatních lidí a rozhodně nezůstávat o samotě.

Býk

Býci by měli být v první polovině října zdrženliví, pokud jde o prozrazování a svěřování jejich plánů do budoucna. Pokud by tak totiž učinili, výrazně by snížili pravděpodobnost jejich splnění, což by mohlo u Býků vést až k depresím.

Období mezi 10. a 25. říjnem je vhodné pro cesty, a to jak osobní, tak případně i pracovní nebo obchodní. V posledních říjnových dnech by Býci měli být obzvlášť pozorní a ostražití, protože jinak jim hrozí, že něco pokazí v práci nebo se může dokonce něco stát i při řízení vozidla.

Blíženci

Blíženci by se měli v tomto období zaměřit na současnost a budoucnost a nenechat se přitom ovlivňovat minulostí. Opačný postup by mohl vést k tomu, že by nebyli schopni se dále posunout.

Pracující Blíženci by si v první polovině října měli dát pozor na případné problémy v práci. Pokud k nim dojde, nebojte se o nich mluvit a nezastírejte je, to by potom bylo ještě horší.

Rak

Pro Raky je říjen obdobím úspěchu, kdy mohou využít svou chytrost. Vyzařujte sebejistotu, ale buďte také otevření. Važte si přátel a pokuste si nechat své obvyklé kritické komentáře tentokrát pouze pro sebe. Naopak se přátelům více věnujte a pomáhejte jim, což platí také pro vše blízké.

Úspěch zaznamenají Raci i v oblasti partnerských vztahů, protože je čeká láska.

Lev

Lvi zaznamenají v tomto období úspěch na všech frontách a pokud mají zájem o navázání nového partnerského vztahu, je pro to ten nejlepší čas. V říjnu se Lvům bude rovněž dařit obnovovat a upevňovat vztahy s jejich blízkými.

Pokud jde o finance, říjen bude přát zejména Lvům ve vyšším postavení, a to zejména v oblasti služeb. Pokud jste dosud váhali se zakoupením věci, po které toužíte, pak již koupi neodkládejte. To vám totiž pomůže zvládnout zhoršení nálady, které vám hrozí kolem 15. října.

Panna

Panny by se zejména v první části měsíce neměly pouštět do nákupu žádných cenných věcí, protože hrozí, že by mohly být ztratné. Je třeba pečlivě uvážit, co je skutečně nutné koupit a s čím lze počkat na pozdější dobu.

V oblasti partnerských vztahů nečekají Panny žádné velké změny. Dojde ale k upevnění již existujících vztahů a doporučuje se tak trávit společně více času. Pokud je však Panna osamocena a touží po novém partnerovi nebo partnerce, měla by vyčkat na vhodnější období.

Váhy

Začátek října je pro Váhy nejvhodnější období k řešení problémů, protože budou naplněny pozitivní energií, která se bude přenášet i na druhé. První polovina října je pro toto znamení vůbec skvělá, Vahám se bude dařit v lásce i v oblasti financí.

Koncem října by se Váhy měly věnovat čištění obydlí i duše. Cílem je zbavit se nejen nepotřebných věcí, ale také negativních myšlenek a pýchy. Je to také vhodné období pro rozběh nového podnikání a nových projektů.

Štír

První polovina října nebude pro Štíry právě jednoduchá, protože se ponese ve znamení únavy a ospalosti. Aby se s tím vyrovnali, doporučuje se vyhledávat společnost přátel a také se věnovat cvičení.

Druhá polovina měsíce navazuje na tu první a Štíři by tak měli zásadní rozhodnutí pokud možno odložit na vhodnější období. V posledních dnech dojde ke zlepšení a bude možno například změnit práci.

Střelec

Střelci by se v říjnu měli věnovat vztahům, a to zejména těm partnerským. Měli by zapracovat na své toleranci a učit se vzájemnému respektu a porozumění.

Pokud jde o oblast finanční, pro Střelce nastává ideální doba pro hledání nové práce. Říjen bude přát také tvůrčí činnosti, která přinese skvělé výsledky.

Kozoroh

Kozorozi by se v říjnu měli co nejvíce oprostit od své minulosti a nechat za sebou všechny negativní myšlenky a pocity, zejména hněv a frustraci.

Říjen je vhodný měsíc pro nastartování nových projektů, Kozorozi budou úspěšní zejména tam, kde práce vyžaduje hodně vnitřní síly, soustředění a trpělivosti.

Vodnář

V říjnu je ideální období pro to, aby Vodnáři dosáhli svých cílů. Neměli by zanedbávat ani svůj vzhled, který by měl být sice reprezentativní, ale nikoliv vyzývavý, abys zbytečně neprovokovali své okolí.

Druhá polovina října by měla patřit rodině, s níž by Vodnáři měli trávit více času než obvykle. Pomůže to utužit a upevnit jejich vzájemné vztahy.

Ryby

První polovina října není tomuto znamení příliš nakloněná a pokud je to možné, lze Rybám doporučit alespoň týdenní pauzu, ideálně dovolenou.

Ve druhé polovině měsíce přinesou hvězdy lidem narozeným v tomto znamení větší dávku síly a energie, kterou by měli využít ke změně svého životního stylu na aktivní, jehož součástí je i pravidelný pohyb a cvičení.